ebook Niewierni - audiobook
3.9 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3264)

Niewierni - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 20.86
Audiobook - najniższa cena: 20.80
24.99 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
20.80 zł Lub 18.72 zł
22.49 zł Lub 20.24 zł
24.99 zł 10 zł na konto
21.30 zł
22.49 zł
24.99 zł
Inne proponowane
Tętniący napięciem wielowątkowy kryminał, w którym powracają bohaterowie bestsellerowych „Nielegalnych”. Autor, były oficer wywiadu, tworzy pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi zdarzeniami!
 
Agenci polskiego wywiadu z zespołu Konrada Wolskiego wpadają na trop tajemniczego spotkania w hotelu Marriott. Nie podejrzewają, że wydarzenie to postawi na nogi służby wywiadowcze wielkich mocarstw. Nowe zagrożenie terrorystyczne uruchamia lawinę wydarzeń od Jemenu po Irlandię.

Nieuchwytny Safir as-Salam, polski terrorysta w szeregach Al-Kaidy, jest gotowy do decydującego starcia. Wszystkie tropy prowadzą do Szwecji, gdzie uwagę służb zaprząta genialny haker antyglobalista...

„Nie dowiecie się, co z tej historii zdarzyło się naprawdę. Nie dowiecie się, które z opisanych postaci są prawdziwe. Były oficer wywiadu tego wam zdradzić nie może. Ale COŚ zdarzyło się naprawdę, KTOŚ jest prawdziwy. Polska powieść sensacyjna zyskała autora, który nie tylko wie, o czym pisze. Severski zdradził kiedyś, że po przeczytaniu «Millenium» Larssona doszedł do wniosku, że skoro Larsson, którego poznał, potrafił tak pisać, to on potrafi co najmniej tak dobrze. Nie pomylił się”.

Miłada Jędrysik, była korespondentka wojenna „Gazety Wyborczej”

Niewierni - audiobook od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć