ebook Kaznodzieja - audiobook
3.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 24280)

Kaznodzieja - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 16.49
Audiobook - najniższa cena: 18.59
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
18.59 zł
20.90 zł
23.09 zł Lub 20.78 zł
27.89 zł Lub 25.10 zł
23.32 zł
26.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pełna niespodzianek powieść kryminalna, która umiejętnie splata wątki i zaskakuje zwrotami akcji. To kolejna z serii książek o małym, lecz wyjątkowo niebezpiecznym miasteczku Fjällbacka.

Pewnego letniego ranka mały chłopiec w czasie zabawy w wąwozie leżącym nieopodal Fjällbacki odnajduje nagie zwłoki młodej dziewczyny. Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu w Tanumshede stają przed bardzo skomplikowaną zagadką. Okazuje się bowiem, że pod ciałem dziewczyny leżą szkielety dwóch innych kobiet, które zaginęły pod koniec lat 70.
Saga autorstwa Camilli Läckberg stała się olbrzymim sukcesem czytelniczym w całej Europie. Książki te nie ograniczają się jedynie do skomplikowanych intryg kryminalnych. Są to także doskonałe powieści obyczajowe ze znakomicie oddanym klimatem współczesnej szwedzkiej prowincji, wiarygodnymi bohaterami oraz konsekwentnie prowadzonym wątkiem historii rodzinnej.
Szwedzka telewizja nakręciła na podstawie sagi serial, a francuski gigant medialny UGC kupił prawa do sfilmowania „Księżniczki z lodu”.

„Dotknęła podłoża. Nabrała i przesypała między palcami garść próchnicy, od której bił duszny, słodkawy zapach. Pomyślała, że chyba jest pod ziemią i wtedy ogarnął ją paniczny, klaustrofobiczny strach. Nie miała pojęcia, jakiej wielkości jest to pomieszczenie, ale oczyma wyobraźni ujrzała ściany, które przybliżają się coraz bardziej i zaraz ją otoczą. Dotknęła gardła, wydawało jej się, że zaraz zabraknie jej powietrza. Zmusiła się do nabrania kilku spokojnych, głębokich oddechów, by opanować panikę” – fragment powieści

Kaznodzieja - audiobook od Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć