ebook Zmierzch - audiobook
3.2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 52367)

Zmierzch - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 17.46
Audiobook - najniższa cena: 22.68
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
-16% 22.68 zł Lub 20.41 zł
25.83 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
27.71 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Pierwszy tom uwielbianej przez nastolatki sagi, która rozpętała na świecie szaleństwo i dała początek równie popularnej ekranizacji z Kirsten Stewart i Robertem Pattinsonem w rolach Belli i Edwarda. Teraz także w wersji audiobooka.

Siedemnastoletnia Isabella Swan, przeprowadza się do ponurego miasteczka w deszczowym stanie Washington, gdzie spotyka tajemniczego, niezwykle przystojnego Edwarda Cullena. Chłopak ma nadludzkie zdolności - nie można mu się oprzeć, ale i nie można go przejrzeć. Bella usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Już niedługo może nie być odwrotu...

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anny Dereszowskiej.

Zmierzch - audiobook od Stephenie Meyer możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka z początków szału na wampiry. Co prawda ja wampiry kochałam już długo wcześniej (czytając książki Anne Rice) ale i tak sięgnęłam po tą historię. Książki się pochłania :) Fajnie napisane, ciekawa historia :) Polecam każdej nastolatce :)

Warto zerknąć