ebook Fiszki. Język chiński. Starter - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język chiński. Starter - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 11.20
12.09 złpremium: 7.80 zł Lub 7.80 zł
11.20 zł Lub 10.08 zł
13.00 zł
13.00 zł Lub 11.70 zł
11.20 zł
11.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)

FISZKI audio – język chiński – Starter

Poziom: dla absolutnie początkujących

Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem portugalskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

  • 50 minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną chińską wymowę
    (chińska lektorka – Wei Yu – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację; dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych dzięki FISZKOM słówek i zwrotów – zostaną Państwo prawidłowo zrozumiani)
  • ponad 570 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście
  • starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 13 jednostkach lekcyjnych, które zagwarantują Państwu płynne wprowadzenie w świat języka obcego
    (w obrębie każdej jednostki nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek i podstawowych reguł gramatycznych staje się łatwiejsze)
  • tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło chińskie – przerwa na głośne powtórzenie; to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy
  • rewelacyjna funkcja SPELL wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni

Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu podstaw języka portugalskiego, to jest to tytuł właśnie dla Państwa! Gwarantujemy że po tym kursie wzrośnie Państwa apetyt na dalszą naukę.

Fiszki. Język chiński. Starter - audiobook od Kamila Kreft-Nowacka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć