ebook Fiszki. Język niemiecki. Biznes - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język niemiecki. Biznes - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
Audiobook - najniższa cena: 12.59
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
15.99 złpremium: 9.59 zł Lub 9.59 zł
12.59 zł Lub 11.33 zł
15.99 zł
15.99 zł Lub 14.39 zł
15.99 zł 10 zł na konto
12.59 zł
12.59 zł
12.59 zł
12.79 zł
12.87 zł
Inne proponowane

"

FISZKI audio – język niemiecki – Biznes

Poziom: B2, Mittelstufe PLUS (wyższy średnio zaawansowany)

FISZKI – kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY – doczekał się wersji audio. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

  • 265 minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną niemiecką wymowę
    (niemiecka lektorka – Claudia Schneider – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację; dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych dzięki FISZKOM słówek i zwrotów – zostaną Państwo prawidłowo zrozumiani)
  • ponad 2500 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście
  • starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 38 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco opisują świat biznesu
    (w obrębie każdej kategorii nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek staje się łatwiejsze)
  • tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło niemieckie – przerwa na głośne powtórzenie; to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy
  • rewelacyjna funkcja SPELL wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni

Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu dużej liczby słów i zwrotów, to jest to kurs właśnie dla Państwa!

"

Fiszki. Język niemiecki. Biznes - audiobook od Kinga Perczyńska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć