ebook Fiszki. Język norweski. Słownictwo 1 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język norweski. Słownictwo 1 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 15.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
15.90 zł
-19% 20.00 zł Lub 18.00 zł
25.00 zł Lub 22.50 zł
20.00 zł
20.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane
Ucz się języków obcych z fiszkami w wersji... audio! Wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza sprawią, że poznasz podstawowe norweskie słownictwo w ekspresowym tempie.
 
Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem norweskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

Norweski lektor – Nicolai Stensland – czyta hasła starannie, dbając o właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych słówek i zwrotów – zostaną prawidłowo zrozumiani.
„Fiszki” to jednak nie tylko 255 minut nagrań native speakera, z dużym naciskiem na poprawną norweską wymowę, lecz także ponad 2600 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście. Starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem (w obrębie każdej kategorii nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek staje się łatwiejsze).

Tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło norweskie – przerwa na głośne powtórzenie. Jest to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy. Rewelacyjna funkcja Spell wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni.
Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym przyswojeniu dużej liczby słów i zwrotów, to jest to kurs właśnie dla Państwa!

Fiszki. Język norweski. Słownictwo 1 - audiobook od Helena Garczyńska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć