ebook Fiszki. Język norweski. Słownictwo 1 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język norweski. Słownictwo 1 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 20.19
wciąż za drogo?
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
20.19 zł Lub 18.17 zł
25.00 zł
25.00 zł Lub 22.50 zł
20.19 zł
20.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane
Ucz się języków obcych z fiszkami w wersji... audio! Wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza sprawią, że poznasz podstawowe norweskie słownictwo w ekspresowym tempie.
 
Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem norweskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

Norweski lektor – Nicolai Stensland – czyta hasła starannie, dbając o właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych słówek i zwrotów – zostaną prawidłowo zrozumiani.
„Fiszki” to jednak nie tylko 255 minut nagrań native speakera, z dużym naciskiem na poprawną norweską wymowę, lecz także ponad 2600 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście. Starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem (w obrębie każdej kategorii nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek staje się łatwiejsze).

Tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło norweskie – przerwa na głośne powtórzenie. Jest to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy. Rewelacyjna funkcja Spell wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni.
Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym przyswojeniu dużej liczby słów i zwrotów, to jest to kurs właśnie dla Państwa!

Fiszki. Język norweski. Słownictwo 1 - audiobook od Helena Garczyńska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć