Język włoski. Pytania i odpowiedzi egzaminacyjne - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Język włoski. Pytania i odpowiedzi egzaminacyjne - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 15.59
wciąż za drogo?
15.59 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Audiobook do nauki języka włoskiego


Audiobook obejmuje 22 rozdziały tematyczne, które zawierają ogółem 800 pytań i odpowiedzi. Zagadnienia sformułowane w pytaniach i odpowiedziach mogą przydać się podczas egzaminu. To też jest dokładne powtórzenie materiał€ z nauki języka w zakresie podstawowym i średnio zaawansowanym. Język włoski w pytaniach i odpowiedziach to znakomite przygotowanie do prostej konwersacji. Wyjeżdżając zagranicę warto znać podstawowe zwroty, aby móc bez kłopotów porozumieć się w sklepie czy na lotnisku. Język włoski poziomy A2-B1.

Tematy:
La vita famigliare, L'alloggio, La mia vita, Tempo libero, I giovani d'oggi, La scuola e l'educazione, Il mio futuro, Il cibo e la cucina, La spese ed i servizi, Lo sport, Salute e malattie, Il viaggiare, La feste, Moda ed abbigliamento, La natura ed il tempo, La vita culturale, Media, L'Unione Europea, Italia, Roma, La letteratura italiana, La lingua italiana

Język włoski. Pytania i odpowiedzi egzaminacyjne od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć