Niderlandzki. Kurs Podstawowy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Niderlandzki. Kurs Podstawowy - audiobook
audiobook (mp3)

Uwaga! Audiobook dostępny w różnych wydaniach i wersjach lektorskich.
Okładka, opis i nazwa wydawnictwa dotyczą jednego z nich.
Kategoria:  / /
Audiobook - polecana oferta: 21.51
wciąż za drogo?
20.98 zł
21.51 zł Lub 19.36 zł
22.96 zł
31.12 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
21.51 zł
24.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Niderlandzki Kurs podstawowy 2 x Audio CD przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę niderlandzkiego oraz wszystkich którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Holandii i Belgii do pracy, na studia i w celach turystycznych.

Obejmuje 12 lekcji (132 minuty nagrań) uczących blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia oraz podręcznik (64 s.) zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, transkrupcje nagrań, ćwiczenia i tłumaczenia. Na płytach, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

Z Audio Kursem szybko nauczysz porozumiewać się w języku niderlandzkim w praktycznych sytuacjach, osłuchasz się z jego brzmieniem oraz poznasz wymowę słówek. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie i w drodze do pracy. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Spis treści: CD 1

Lekcja 1 - Podstawowe zwroty i wyrażenia Lekcja 2 - Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas Lekcja 3 - Człowiek i rodzina Lekcja 4 - Części ciała, cechy charakteru, opis osoby Lekcja 5 - Kolory, części garderoby, sklep i zakupy Lekcja 6 - Żywność, jedzenie, restauracja CD 2

Lekcja 7 - Komunikacja i podróżowanie Lekcja 8 - Wakacje, czas wolny i hobby Lekcja 9 - W mieście, pytanie o drogę Lekcja 10 - Życie codzienne, dom, szkoła Lekcja 11 - Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc Lekcja 12 - Praca

Niderlandzki. Kurs Podstawowy od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć