ebook Ukraiński. Kurs podstawowy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Ukraiński. Kurs podstawowy - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-7% 14.90 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
24.21 zł Lub 21.79 zł
26.90 zł
16.90 zł
19.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Audiobook dla początkujących

Ukraiński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób, które jeszcze nie miały kontaktu z językiem ukraińskim, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka ukraińskiego.

Audiobook obejmuje 1500 słów i zwrotów niezbędnych do porozumiewania się na co dzień. Podstawowe słownictwo jest ukazane w konkretnych przykładach ukazujących stosowanie wyrażeń. Dodatkowo zaprezentowane różnorodne ciekawostki zapoznają z obyczajami oraz kulturą Ukrainy.


Podręcznik w formacie -pdf (96 stron) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki, m.in. o kozakach, Kijowie, Odessie, Lwowie, pomarańczowej rewolucji. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera wskazówki dotyczące wymowy.

Wysokiej jakości nagrania (142 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Nauka z audiobookiem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.

Ukraiński. Kurs podstawowy - audiobook od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć