ebook Gdybyś mnie teraz zobaczył
3.85 / 5.00 (liczba ocen: 30696) Ilość stron (szacowana): 288

Gdybyś mnie teraz zobaczył
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.83
31.90 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
23.83 zł Lub 21.45 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
23.93 zł
25.52 zł
25.52 zł
27.12 zł
28.71 zł
29.00 zł
31.40 zł
31.90 zł
31.90 zł
31.90 zł
Inne proponowane
W życiu Elizabeth Egan wszystko ma swoje miejsce, począwszy od filiżanek do kawy w jej nieskazitelnej kuchni do próbek materiałów i słoików z farbami w jej firmie zajmującej się wystrojem wnętrz. Porządek i precyzja pozwalają jej trzymać życie pod kontrolą i chronić serce przed bólem i krzywdą, która spotkała ją w przeszłości.

Jedynym zmartwieniem Elizabeth jest jej siostra, Saoirse - zostawia po sobie bałagan, który Elizabeth musi potem sprzątać. Musi również zaopiekować się sześcioletnim synem Saoirse - Lukem.

Pewnego dnia jednak w życiu Elizabeth i jej siostrzeńca pojawia się tajemniczy przybysz. Ivan jest beztroski, spontaniczny i zawsze szuka przygód – innymi słowy stanowi zupełne przeciwieństwo Elizabeth. W krótkim czasie zaraża ją swoją radością życia i Elizabeth zaczyna zmieniać swoje życie w sposób, w jaki nigdy sobie tego nie wyobrażała.

Niewiele jednak wie o Ivanie – kim jest, czy rzeczywiście jest taki, jakim się wydaje i czy ich kwitnąca bliska znajomość ma jakąkolwiek przyszłość…

Powieść Cecelii Ahern jest pełna charakterystycznego dla niej ciepła i wzruszeń. To historia z sercem - i odrobiną magii.

Gdybyś mnie teraz zobaczył od Cecelia Ahern możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Najważniejsze jest nie to, jak wyglądamy, ale rola, jaką odgrywamy w życiu naszych bliskich.
Miłość jest jednym z tych uczuć, których nie można kontrolować.
Fantazjowanie i marzenie może złamać człowiekowi serce.
Zranione serce boli niczym świeża rana, którą ktoś polał morską wodą, ale złamane-milknie. To tylko ty krzyczysz w duszy, ale nikt cię nie słyszy
Złamane serce rozpada się na tysiąc kawałków w kompletnej ciszy. Zdawałoby się, że skoro jest tak bardzo ważne, powinno wydawać najgłośniejszy dźwięk na świecie (...). Ono jednak milczy.
Życie składa się ze spotkań i rozstań.Ludzie pojawiają się w twoim życiu każdego dnia, witasz się z nimi, potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut,inni kilka miesięcy,może rok, a czasem całe życie
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć