ebook Armia cesarza. Tom I - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Armia cesarza. Tom I - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 15.76
Audiobook - najniższa cena: 17.06
wciąż za drogo?
Virtualo#Targi ksiazki
Virtualo#Targi ksiazki
19.90 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
17.06 zł Lub 15.35 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
19.90 zł 10 zł na konto
17.06 zł
17.56 zł
17.91 zł
Inne proponowane

Poddawanie się emocjom niszczy nawet najlepsze plany. Jeśli sięgniesz po poradnik Daniela Wilczka, nauczysz się, jak być opanowanym – w każdej, nawet najbardziej stresującej sytuacji.

„Armia cesarza” to 19 zwojów dawnej wiedzy ludzi, którzy potrafili radzić sobie z emocjami, nawet gdy stawka była bardzo wysoka. To metaforyczna opowieść o szkoleniu młodego dowódcy, któremu powierzono życie kilkuset żołnierzy. Czy wiesz, co ten człowiek musiał przejść, by poradzić sobie z pokierowaniem nimi na polu walki, gdzie sytuacja zmienia się w ułamku sekundy, a skutkiem każdej decyzji mogła być śmierć?
Jak taka fabularna historia może Ci pomóc w udanych inwestycjach na GPW i rynku Forex oraz w realizacji Twoich planów – bez względu na okoliczności? Napisał ją człowiek, który jest aktywnym inwestorem. Co ciekawe, w czasie powstawania poszczególnych rozdziałów, otwierał nowe pozycje, by przeżyć wszystkie emocje i pokazać Ci, jak sobie z nimi radzić. Widzisz więc, że to nie teoria...
Obudź w sobie dowódcę! To Twój czas! Ruszaj...

Armia cesarza. Tom I - audiobook od Daniel Wilczek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć