ebook Potęga podświadomości - audiobook
3.97 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 25220)

Potęga podświadomości - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.33
Audiobook - najniższa cena: 13.45
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
21.53 zł Lub 19.38 zł
21.90 zł
22.87 zł Lub 20.58 zł
23.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
29.90 zł
13.45 zł
22.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Uparcie dążysz do wyznaczonego z góry celu i słabo Ci to wychodzi? A może wcale nie umiesz wyznaczyć takich celów i nie radzisz sobie z powieżanymi Ci zadaniami? Przeczytaj Potęgę podświadomości, która została okrzyknięta jednym z najlepszych i przynoszących czytającemu największe korzyści poradników. Z tym poradnikiem Twoje cele są na wyciągnięcie ręki.

Z tego kultowego dzieła Josepha Murphy’ego dowiesz się jak wykorzystywać całkiem świadomie i racjonalnie procesy psychiczne, które zachodzą w Tobie poza świadomością i są ogromną i szalenie ważną częścią ludzkiej osobowości. Poznasz tutaj specjalnie opracowane i rzetelnie sprawdzane przez lata techniki, które posłużą do wykorzystania Twojej podświadomości. Są one ukazane w doskonały sposób i zaprezentowane na konkretnych przykładach.

Dzięki teorii Murphy’ego, która głosi, że jeśli wierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem końcowego rezultatu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością, nabędziesz potrzebną wiedzę, która odkryje przez Tobą całkiem nieznane dotąd możliwości Twojego umysłu. Opracowana przez dr Murph’ego metoda pokaże Ci, że drzemie w Tobie ogromy potencjał, który od teraz będziesz umiał w pełni wykorzystać. A co za tym idzie, lepiej kierować swoim życiem i bez przeszkód pokonywać nawet najtrudniejsze życiowe wyzwania.   

Nowe wydanie zostało wzbogacone o niepublikowane nigdy wcześniej komentarze Josepha Murphy’ego, które w jeszcze lepszy sposób przybliżą Ci prezentowane w poradniku zagadnienia. Naucz się pozytywnego myślenia i umiejętnego podejścia do swojego życia.

Wiedzę z tego audiobooka przekaże i przybliży Ci Jarosław Łukomski.

Potęga podświadomości - audiobook od Joseph Murphy możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć