Nielegalni - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 3.79 / 5.00
liczba ocen: 3010
cena od: 31.99
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 31.99 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.99 zł
33.19 zł
39.99 zł
39.99 zł
Pozostałe księgarnie
39.99 zł
35.99 zł
39.99 zł
Opis:
Sensacyjna powieść, napisana przez oficera polskiego wywiadu pod pseudonimem Vincent V. Severski – odsłania warsztat pracy służb szpiegowskich w różnych krajach świata.

„Nielegalni” to powieść szpiegowska, rozgrywająca się współcześnie w Polsce, Szwecji, Rosji, na Białorusi i Ukrainie, z wplecionymi epizodami historycznymi z czasów II wojny światowej oraz wieloma współczesnymi wątkami politycznymi i osobami z życia publicznego. Autor odkrywa tajemnice stosunków polsko-rosyjskich, sięgając do lat 40. ubiegłego wieku i nieznanych dotąd wątków katyńskich oraz dokumentów IPN. Nawiązuje do współczesności, odsłaniając kulisy obejmowania władzy w Polsce przez prawicę. Tropi polskiego łącznika Al-Kaidy oraz pokazuje metody działania szwedzkich służb specjalnych.
Bohaterami powieści są tzw. nielegałowie, supertajni szpiedzy posługujący się za granicą nową tożsamością i dorobioną „legendą”.
Wiele na pierwszy rzut oka odległych od siebie wątków, postaci, miejsc i wydarzeń łączy się w niezwykłą, precyzyjnie skonstruowaną fabułę, tworząc kilkuset stronicową wciągającą historię o wyjątkowej mocy.

 
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć