Nielegalni - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.81 / 5.00
liczba ocen e-booka: 4272
najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-50% 19.90 zł
39.99 złpremium: 23.99 zł
30.79 zł
39.99 zł
Pozostałe księgarnie
29.99 zł
31.99 zł
35.99 zł
Opis:
Sensacyjna powieść, napisana przez oficera polskiego wywiadu pod pseudonimem Vincent V. Severski – odsłania warsztat pracy służb szpiegowskich w różnych krajach świata.

„Nielegalni” to powieść szpiegowska, rozgrywająca się współcześnie w Polsce, Szwecji, Rosji, na Białorusi i Ukrainie, z wplecionymi epizodami historycznymi z czasów II wojny światowej oraz wieloma współczesnymi wątkami politycznymi i osobami z życia publicznego. Autor odkrywa tajemnice stosunków polsko-rosyjskich, sięgając do lat 40. ubiegłego wieku i nieznanych dotąd wątków katyńskich oraz dokumentów IPN. Nawiązuje do współczesności, odsłaniając kulisy obejmowania władzy w Polsce przez prawicę. Tropi polskiego łącznika Al-Kaidy oraz pokazuje metody działania szwedzkich służb specjalnych.
Bohaterami powieści są tzw. nielegałowie, supertajni szpiedzy posługujący się za granicą nową tożsamością i dorobioną „legendą”.
Wiele na pierwszy rzut oka odległych od siebie wątków, postaci, miejsc i wydarzeń łączy się w niezwykłą, precyzyjnie skonstruowaną fabułę, tworząc kilkuset stronicową wciągającą historię o wyjątkowej mocy.

 
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć