ebook Nowe oblicze Greya - audiobook
3.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 428500)

Nowe oblicze Greya - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 33.00
Audiobook - najniższa cena: 21.46
wciąż za drogo?
21.46 zł
31.90 zł
Inne proponowane

Nowe oblicze Greya jest trzecim tomem trylogii erotycznej Pięćdziesiąt odcieni, która sprzedała się w wielomilionowych nakładach i rozpaliła namiętności czytelników na całym świecie. Sięgnij po finał serii, którą rozpoczął najlepiej sprzedający się w Wielkiej Brytanii e-book, czyli Pięćdziesiąt twarzy Greya.  

Fabuła:

Kiedy Anastasia i Chrstian spotkali się pierwszy raz, nie mieli pojęcia, że to przypadkowe spotkanie zmieni diametralnie ich całe życie. Niesieni siłą erotycznych doznań, zatracili się w sobie a także w tej perwersyjnej i i zmysłowej grze. Jednak Anastasia zapragnęła aby Christian zaczął bardziej angażować się emocjonalnie i razem stworzyli związek oparty nie tylko na erotycznych pragnieniach, doznaniach i fantazjach, ale na prawdziwej miłości. Christian, nie chcąc stracić swojej kobiety, przystał na propozycję Any. Ich związek rozkwita, mają wszystko, czego może zapragnąć szczęśliwy i zakochany człowiek; pieniądze, siebie, namiętność, miłość i wspaniałe widoki na wspólną przyszłość. Kiedy Anastasia zaczyna wierzyć, że jej marzenie o gorącej miłości z Christianem jest możliwe do spełnienia, ten błogi spokój ulega zniszczeniu za sprawą byłego szefa dziewczyny. Jack Hyde, który poprzysiągł Anastasi zemstę, wyczekał najbardziej odpowiedni moment i uderzył w najczulszy punkt. Czy miłość Anastasi i Christiana ma szanse przetrwać trudne momenty i na kim właściwie chce zemścić się Jack, na Anastasi czy Christianie?

Wysłuchaj audiobooka Nowe oblicze Greya i wstąp ponownie do świata pełnego namiętności i miłości. Przekonaj się, że Nowe oblicze Greya nie jest wyłącznie opowieścią opartą na scenach erotycznych. To także porywająca historia o relacjach między ludźmi, ukazująca jak wiele istnieje odmian miłości.

Audiobooka wysłuchaj w porywającej interpretacji Joanny Koroniewskiej. 

Nowe oblicze Greya - audiobook od E. L. James możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć