ebook Pięćdziesiąt twarzy Greya - audiobook
3.64 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1497255)

Pięćdziesiąt twarzy Greya - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 33.00
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
-37% 16.90 zł
23.61 zł
31.90 zł
Inne proponowane

Pięćdziesiąt twarzy Greya to historia, która jest początkiem znanej na całym świecie kontrowersyjnej, szokującej i erotycznej trylogii zatytułowanej Pięćdziesiąt odcieni.  To także książka na podstawie, której powstał kasowy film.

Fabuła:

Młoda studentka literatury Anastasia Steele zgadza się w zamian za koleżankę przeprowadzić wywiad z niesłychanie błyskotliwym i czarującym Christianem Greyem. Spotkanie to wyzwala w Anie pragnienia jakich nigdy w życiu jeszcze nie zaznała. Okazuje się także, że Christian jest także pod dużym wrażeniem dziewczyny, jej niebanalna uroda i wysoka inteligencja zachwycają go od pierwszego wejrzenia. Oboje pragną poznać się bliżej, co dochodzi do skutku w niedługim czasie. Kolejnego dnia Grey przychodzi do sklepu, w którym pracuje Anastasia i w rozmowie proponuje jej kolejne spotkanie. Kiedy zdradza jej warunki, które dziewczyna musi spełnić, aby móc spotkać się z nim, Anastasia jest nie tylko zaskoczona, ale także zszokowana. W jej doświadczeniu erotycznym nie mieszczą się wspominane przez Greya perwersje. Jednak po przemieleniu wszystkiego, decyduje się na tak zwany skok na głęboką wodę i zgadza się na ropczęciu romansu z Christianem. Ana powoli odkrywa tajemnice, których mroczna dusza Greya skrywa wcale nie mało. Zafascynowaną tymi odkryciami dziewczynę ogarniają mroczne rządze, o których istnieniu w sobie nie miała do tej pory pojęcia.

Poszukujesz erotyku, który bez wąchania nazwiesz ideałem? Pięćdziesiąt twarzy Greya jest jego spełnieniem. Sięgnij po tę książkę, może w sobie także odkryjesz erotyczne doznania, o jakich do tej pory nawet Ci się nie śniło?

Audiobooka możesz wysłuchać w szalenie namiętnej i gorącej interpretacji Moniki Wisniewskiej. 

Pięćdziesiąt twarzy Greya - audiobook od E. L. James możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Szybko się czyta, ciekawa historia jednak przerwałam czytanie w połowie bo dla mnie ta książka jednak jest za mocna :/

  • Awatar

    Bardzo wciągająca, kopciuszkowa opowieść wartankażdej strony

Warto zerknąć