ebook Ciemniejsza strona Greya - audiobook
3.83 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 599334)

Ciemniejsza strona Greya - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 33.90
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
-37% 16.90 zł
23.61 zł
31.90 zł
Inne proponowane

Ciemniejsza strona Greya to oczekiwana druga część porywającej, szokującej i intrygującej czytelników na całym świecie serii Pięćdziesiąt odcieni, autorstwa E. L. James.

Fabuła:

Anastasia Steel i Christian Grey stali się parą, którą łączy relacja oparta na uzależnieniu od erotyzmu, seksualnej dominacji i perwersji. Jednak Ana nie wytrzymała i porzuciła Greya, on wybrał swoje demony. Pomimo tego, że kobieta poświęciła swoje życie karierze zawodowej, rozstanie z Christianem jest coraz bardziej bolesne. Ana coraz mocniej tęskni do swojego kochanka, on także dochodzi do wniosku, że nie potrafi bez Any żyć. Kiedy w końcu Christian proponuje Anastasii całkiem nowy układ, ona nie potrafiąc oprzeć się pożądaniu i namiętności, ponownie godzi się na kolejną grę.

Dla obojga rozpoczyna się czas nauki, rozpoczynają od poznawania swoich osobowości. Miliarder stara się ujarzmiać swoją potrzebę kontroli i ponownie przegania ukryte w odmętach duszy demony. Kobieta zaś wreszcie jest gotowa stawać w obronie swojej niezależności. Gdy oboje zyskują coraz więcej wiary w swoje uczucie i perspektywy na świetlaną przyszłość, do akcji wkracza eks biznesmana. Nad kochankami znowu zaczynają zbierać się ciemne chmury.

Jeszcze więcej akcji, jeszcze więcej seksu, który onieśmieli nawet bezpruderyjnego czytelnika. Ciemniejsza strona Greya to audiobook, przy słuchaniu którego bardzo często będzie robić Ci się gorąco. 

Audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej interpretacji Joanny Koroniewskiej i Michała Mikołajczaka. 

Ciemniejsza strona Greya - audiobook od E. L. James możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć