ebook Niezwyciężony - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 52620)

Niezwyciężony - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

"Niezwyciężony" to wymarzony scenariusz wielkiego batalistycznego filmu, poświęconego starciu ludzi z powstałą samorzutnie na odległej planecie populacją mikroautomatów niszczących wszelkie myślenie... Kosmiczny krążownik Niezwyciężony ląduje na planecie Regis III. Celem przybycia statku kosmicznego jest odnalezienie Kondora – bliźniaczej jednostki, która lądowała tu wcześniej i z którą stracono łączność. Zachowując najwyższe środki bezpieczeństwa załoga rozpoczyna poszukiwania. Jednocześnie naukowcy przystępują do badań planety, starając się określić źródła potencjalnego zagrożenia. W trakcie poszukiwań, odkryte zostają nieznane konstrukcje, tworzące prawdopodobnie odpowiednik ziemskiego miasta. Podczas gdy grupa badaczy dokonuje zwiadu ruin, trzysta kilometrów dalej odnaleziony zostaje Kondor. Okazuje się, że jego załoga zginęła w tajemniczych okolicznościach.

Niezwyciężony - audiobook od Stanisław Lem możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wciągająca audio superprodukcja. Jednak nie mamy się co dziwić kiedy sięga się po dzieła Lema. Niezwyciężony jest jednym z efektowniejszych utworów tego autora i wielka szkoda, że nikt nie ma w planach jego ekranizacji. Sam audiobook wypada bardzo dobrze, jedynie drażni trochę Olbrychski.

  • Awatar

    Ciekawa fabuła - Statek kosmiczny na obcej planecie. I tajemnica. Dziwne małe stworzenia pozbawiają pamięci żywe istoty. „Niezwyciężony” wciąga.

  • Awatar

    Nie jestem fanem Lema i tę książkę przesłuchałem tylko dlatego, że to superprodukcja audio. I jestem mile zaskoczony aktualnością strony technologicznej opisanej w książce oraz napięcia godnego dobrego thrillera. Polecam wersję audio ze względu na narrację Krystyny Czubówny oraz specjalne efekty dźwiękowe. Czuć atmosferę statku kosmicznego i narastającego zagrożenia :) bardzo polecam tym wszystkim, którzy chcą się przekonać do Lema.

Warto zerknąć