Niezwyciężony - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca: audioteka.pl
średnia ocena: 4.50 / 5.00
liczba ocen: 4
cena od: 46.11
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 46.11 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
46.11 zł
46.16 zł
52.37 zł
52.90 zł
Pozostałe księgarnie
52.90 zł
Opis:

"Niezwyciężony" to wymarzony scenariusz wielkiego batalistycznego filmu, poświęconego starciu ludzi z powstałą samorzutnie na odległej planecie populacją mikroautomatów niszczących wszelkie myślenie... Kosmiczny krążownik Niezwyciężony ląduje na planecie Regis III. Celem przybycia statku kosmicznego jest odnalezienie Kondora – bliźniaczej jednostki, która lądowała tu wcześniej i z którą stracono łączność. Zachowując najwyższe środki bezpieczeństwa załoga rozpoczyna poszukiwania. Jednocześnie naukowcy przystępują do badań planety, starając się określić źródła potencjalnego zagrożenia. W trakcie poszukiwań, odkryte zostają nieznane konstrukcje, tworzące prawdopodobnie odpowiednik ziemskiego miasta. Podczas gdy grupa badaczy dokonuje zwiadu ruin, trzysta kilometrów dalej odnaleziony zostaje Kondor. Okazuje się, że jego załoga zginęła w tajemniczych okolicznościach.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Wciągająca audio superprodukcja. Jednak nie mamy się co dziwić kiedy sięga się po dzieła Lema. Niezwyciężony jest jednym z efektowniejszych utworów tego autora i wielka szkoda, że nikt nie ma w planach jego ekranizacji. Sam audiobook wypada bardzo dobrze, jedynie drażni trochę Olbrychski.

  • Awatar

    Ciekawa fabuła - Statek kosmiczny na obcej planecie. I tajemnica. Dziwne małe stworzenia pozbawiają pamięci żywe istoty. „Niezwyciężony” wciąga.

  • Awatar

    Nie jestem fanem Lema i tę książkę przesłuchałem tylko dlatego, że to superprodukcja audio. I jestem mile zaskoczony aktualnością strony technologicznej opisanej w książce oraz napięcia godnego dobrego thrillera. Polecam wersję audio ze względu na narrację Krystyny Czubówny oraz specjalne efekty dźwiękowe. Czuć atmosferę statku kosmicznego i narastającego zagrożenia :) bardzo polecam tym wszystkim, którzy chcą się przekonać do Lema.

Inne proponowane
Warto zerknąć