ebook Gra o tron - audiobook
4.45 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1503046)

Gra o tron - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.00
Audiobook - najniższa cena: 30.80
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
49.90 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
30.80 zł Lub 27.72 zł
40.39 zł Lub 36.35 zł
44.91 zł Lub 40.42 zł
49.90 zł 10 zł na konto
40.59 zł
44.91 zł
Inne proponowane
Światowy bestseller fantasy w wersji audio! Gwiazdorska obsada, specjalne efekty dźwiękowe i ponad dwie godziny muzyki – ta produkcja nie ma sobie równych!
 

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.
Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla – Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain. Obalony władca pozostawił jednak po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam...
Władzę objął Robert – najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.
Audiobook czytają: Robert Więckiewicz, Joanna Dereszowska, Agata Kulesza, Marian Dziędziel, Robert Gonera i inni.

Gra o tron - audiobook od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Najpierw przeczytałam książkę a później odkryłam, ze jest to słuchowisko. Brak mi słów, mogłabym słuchać tego na okrągło! Więckiewicz w roli Starka to jakiś rekord świata. Polecam wszystkim miłośnikom Gry o Tron i nie tylko

  • Awatar

    Solidnie napisane, ale audiobook dużo bardziej wciąga dzięki Dziędzielowi, Więckiewiczowi i Seweryn. Taki zamulacz czasu na wakacje podczas pieszych wędrówek po górach.

  • Awatar

    Świetna książka, wielowątkowa fabuła, ciekawy sposób prowadzenia narracji. Dobrze dobrani lektorzy, na szczególną uwagę zasługują Marian Dziędziel jako Król Robert Baratheon, Dorota Kuduk jako Daenerys Targaryen i genialny Robert Więckiewicz jako Eddard Stark.

Warto zerknąć