ebook Gra o tron - audiobook
4.45 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1502986)

Gra o tron - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 35.00
Audiobook - najniższa cena: 34.93
wciąż za drogo?
34.93 złpremium: 20.96 zł Lub 20.96 zł
37.90 zł
38.42 zł Lub 34.58 zł
39.92 zł Lub 35.93 zł
49.90 zł
41.09 zł
44.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Światowy bestseller fantasy w wersji audio! Gwiazdorska obsada, specjalne efekty dźwiękowe i ponad dwie godziny muzyki – ta produkcja nie ma sobie równych!
 

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.
Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla – Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain. Obalony władca pozostawił jednak po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam...
Władzę objął Robert – najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.
Audiobook czytają: Robert Więckiewicz, Joanna Dereszowska, Agata Kulesza, Marian Dziędziel, Robert Gonera i inni.

Gra o tron od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Najpierw przeczytałam książkę a później odkryłam, ze jest to słuchowisko. Brak mi słów, mogłabym słuchać tego na okrągło! Więckiewicz w roli Starka to jakiś rekord świata. Polecam wszystkim miłośnikom Gry o Tron i nie tylko

  • Awatar

    Solidnie napisane, ale audiobook dużo bardziej wciąga dzięki Dziędzielowi, Więckiewiczowi i Seweryn. Taki zamulacz czasu na wakacje podczas pieszych wędrówek po górach.

  • Awatar

    Świetna książka, wielowątkowa fabuła, ciekawy sposób prowadzenia narracji. Dobrze dobrani lektorzy, na szczególną uwagę zasługują Marian Dziędziel jako Król Robert Baratheon, Dorota Kuduk jako Daenerys Targaryen i genialny Robert Więckiewicz jako Eddard Stark.

Warto zerknąć