Karaluchy - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.67 / 5.00
liczba ocen e-booka: 23645
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
44.81 zł
49.90 zł
Pozostałe księgarnie
44.91 zł
Opis:

Drugi tom bestsellerowej serii kryminałów! Tłoczne zaułki Bangkoku, świątynie, bary go-go – gdzieś tam kryje się zabójca norweskiego ambasadora, a obezwładniony przez upał Harry Hole musi go odnaleźć.

W domu publicznym w stolicy Tajlandii znaleziono ciało norweskiego ambasadora. W Oslo pospiesznie tworzony jest plan uniknięcia skandalu. Policjant Harry Hole wsiada do samolotu skacowany z zastrzykami witaminy B12 i wkrótce zaczyna krążyć po zaułkach Bangkoku: wśród świątyń, palarni opium, dziecięcych prostytutek i barów go-go. Odkrywa, że w tej sprawie chodzi o coś więcej niż o morderstwo: za ścianami pełza coś, co nie znosi dziennego światła...

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Choć sama historia ma luki logiczne wg mnie, to przede wszystkim warto przerzucić się na audiobooka. Formuła "teatru dźwięku" powoduje, że słuchając jest się bodźcowanym przez dźwięki Bangkoku, szmery, dźwięki ulicy. Do tego Bonaszewski, Szyc i Simlat to klasa sama w sobie. Moim zdaniem to najlepsza pozycja Nesbo.

  • Awatar

    Rewelacja! Wyprodukowana przez Audiotekę superprodukcja "Karaluchów" w świetny sposób oddaje klimat panujący w powieści Jo Nesbo. Co więcej, słuchacz staje się niemalże "widzem" - podłożony przez profesjonalnych aktorów "dubbing" sprawia, że można zamknąć oczy i poczuć się, jakby się oglądało film i było razem z komisarzem Harrym Holem w samym centrum wydarzeń. A dzieje się naprawdę sporo... Świetna pozycja zarówno dla miłośników Nesbo, fanów audiobooków, jak i tych, którzy i z twórczością Jo i z audiobookami jeszcze nie mieli do czynienia. Przekonają się i do jednego, i do drugiego - zapewniam :)

Inne proponowane
Warto zerknąć