ebook Blade runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owcach? - audiobook
4.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 250889)

Blade runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owcach? - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Jest to pierwszy audiobook w technice binaurlanej. więcej informacji tutaj! Książka, na podstawie której Ridley Scott nakręcił Łowcę androidów. Obejrzawszy ten film, Dick uznał ponoć, że grający tytułowego eksterminatora Harrison Ford dostał zlecenie i na niego... "Co to jest człowiek? To pytanie jest tematem Blade runnera i żeby na nie odpowiedzieć, stworzył Dick człowieka sztucznego... W powieści Blade runner sztuczni ludzie to nie poczciwe roboty Asimova z wmontowanymi bezpiecznikami moralności zwanymi trzema prawami robotyki. Androidy Dicka są groźne, bo są kłamstwem, wyglądają jak ludzie, ale brakuje im człowieczeństwa - poczucia winy, współczucia, sumienia... Łowca zbiegłych androidów Rick Deckard poddaje je testowi na współczucie. Istoty niezdolne do współczucia likwiduje. Tylko co dzieje się z jego współczuciem?"

Blade runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owcach? - audiobook od Philip K. Dick możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Fantastycznie zrealizowane i wciągające słuchowisko, które robi wielkie wrażenie przy odbiorze na słuchawkach i przenosi słuchacza w swój świat lepiej niż jakikolwiek film.

  • Awatar

    Świetna pozycja dla miłośników SF w formie audiobooka. Tutaj klimat buduje Więckiewicz. Dlatego dla jego fanów może to być gratka. Pomimo tego, że dużo czytam, to każdą superprodukcję audiobookową audioteki.pl biorę w ciemno, a ta pozycja należy do najlepszych w ofercie tego wydawnictwa.

Warto zerknąć