ebook Fałszywy krok
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 4687)

Fałszywy krok
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.48
wciąż za drogo?
21.38 złpremium: 13.79 zł Lub 13.79 zł
19.99 zł
22.13 zł Lub 19.92 zł
22.99 zł
23.00 zł Lub 20.70 zł
14.48 zł
14.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Jeden fałszywy krok może wszystko zmienić Melanie Starks żyła dotąd niezgodnie z prawem.  Jako samotna matka, wraz z siedemnastoletnim synem Charliem, utrzymywała się z drobnych kradzieży i oszustw. Gdy w końcu wydawało się, że sprawy przybiorą inny obrót… w jej drzwiach pojawia się Jared Barnett. Oskarżony o gwałt i morderstwo właśnie wyszedł z więzienia dzięki sprytnym  zabiegom swego obrońcy. Przybywa z opracowanym planem napadu na bank. Teraz potrzebuje tylko pomocy siostry i jej syna. To ma być ich ostatni skok, który zapewni im dostatnie życie. W końcu Melanie godzi się wziąć udział w napadzie. Jednak nic nie idzie zgodnie z ich planem. Napad, zamiast przynieść łup, kończy się krwawą jatką. Giną niewinni ludzie. Pozostaje tylko ucieczka… Zbiegli napastnicy nie mają odwrotu, nic nie może ich powstrzymać. Czy mają coś jeszcze do stracenia, kiedy już raz zabili?

 

Fałszywy krok od Alex Kava możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nadzieja to mały ptak, który śpiewa gdzieś w nas i którego nie można uciszyć - Spojrzał jej w oczy - To ona podtrzymuje nas na duchu i nie pozwala się poddać, nawet jeśli sytuacja wydaje się beznadziejna. Tylko coś naprawdę strasznego może przerwać tą piosenkę (...) Ona pomaga nam przetrwać chorobę i śmierć bliskich.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć