Zamek z piasku, który runął - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.20 / 5.00
liczba ocen e-booka: 503866
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-39% 24.00 zł
26.00 zł
-23% 30.79 zł
39.99 złpremium: 23.99 zł
Pozostałe księgarnie
31.99 zł
35.99 zł
Opis:
Trzecia książka z trylogii „Millennium”. Stanowi kontynuację wydarzeń z poprzednich części i tak jak one do samego końca trzyma w napięciu.

Do szpitala w Göteborgu zostają przywiezione dwie poważnie ranne osoby. Jedna z nich to Lisbeth Salander, poszukiwana listem gończym i podejrzana o podwójne morderstwo. Jest w ciężkim stanie, ma ranę postrzałową głowy, musi natychmiast być operowana. Druga osoba to Alexander Zalachenko, starszy mężczyzna, któremu Salander zadała cios siekierą.
Trzecia część trylogii milenijnej zaczyna się w miejscu, w którym skończyła się „Dziewczyna, która igrała z ogniem”. Lisbeth Salander przeżyła pogrzebanie żywcem, ale jej problemy wcale się jeszcze nie kończą. Zalachenko jest dawnym profesjonalnym zabójcą na usługach sowieckich służb specjalnych. Ponadto jest ojcem Salander, a jego syn próbuje teraz zabić dziewczynę. Potężne siły chcą uciszyć Lisbeth Salander raz na zawsze.
Równocześnie Mikael Blomkvist szpera w ukrytej przeszłości Lisbeth Salander i wkrótce trafia na ślad prawdy. Pisze demaskatorski reportaż, który ma oczyścić Salander i wstrząsnąć w posadach rządem, Säpo i całym krajem. Lisbeth nareszcie otrzymuje szansę, by rozprawić się ze swoją przeszłością. Jest to także szansa, by sprawiedliwość mogła w końcu zwyciężyć.

 
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć