Zamek z piasku, który runął - audiobook
4.2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 500041)

Zamek z piasku, który runął - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.64
Audiobook - najniższa cena: 31.99
wciąż za drogo?
44.99 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
31.99 zł
37.50 zł Lub 33.75 zł
38.49 zł Lub 34.64 zł
43.90 zł
41.11 zł
44.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Trzecia książka z trylogii „Millennium”. Stanowi kontynuację wydarzeń z poprzednich części i tak jak one do samego końca trzyma w napięciu.

Do szpitala w Göteborgu zostają przywiezione dwie poważnie ranne osoby. Jedna z nich to Lisbeth Salander, poszukiwana listem gończym i podejrzana o podwójne morderstwo. Jest w ciężkim stanie, ma ranę postrzałową głowy, musi natychmiast być operowana. Druga osoba to Alexander Zalachenko, starszy mężczyzna, któremu Salander zadała cios siekierą.

Trzecia część trylogii milenijnej zaczyna się w miejscu, w którym skończyła się „Dziewczyna, która igrała z ogniem”. Lisbeth Salander przeżyła pogrzebanie żywcem, ale jej problemy wcale się jeszcze nie kończą. Zalachenko jest dawnym profesjonalnym zabójcą na usługach sowieckich służb specjalnych. Ponadto jest ojcem Salander, a jego syn próbuje teraz zabić dziewczynę. Potężne siły chcą uciszyć Lisbeth Salander raz na zawsze.
Równocześnie Mikael Blomkvist szpera w ukrytej przeszłości Lisbeth Salander i wkrótce trafia na ślad prawdy. Pisze demaskatorski reportaż, który ma oczyścić Salander i wstrząsnąć w posadach rządem, Säpo i całym krajem. Lisbeth nareszcie otrzymuje szansę, by rozprawić się ze swoją przeszłością. Jest to także szansa, by sprawiedliwość mogła w końcu zwyciężyć.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Krzysztofa Gosztyły.
Zamek z piasku, który runął od Stieg Larsson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć