Dziewczyna, która igrała z ogniem - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.22 / 5.00
liczba ocen e-booka: 647993
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-45% 21.99 zł
27.90 zł
39.99 złpremium: 23.99 zł
39.99 zł
Pozostałe księgarnie
34.39 zł
35.99 zł
Opis:
Druga z cyklu książek „Millennium”. W centrum zainteresowania stawia Lisbeth Salander, która uwikłana w budzącą grozę historię współczesną jednocześnie próbuje rozprawić się z demonami przeszłości.
 

Kontynuacja cyklu „Millennium”. Tym razem na plan pierwszy wysuwa się Lisbeth Salander. Czytelnik ma okazję zmierzyć się z jej dramatyczną historią i bliżej poznać tę fascynującą postać – intrygującą outsiderkę, utalentowaną hakerkę, ekscentryczną współpracownicę Mikaela Blomkvista.
Seria dramatycznych wypadków wywołuje u Lisbeth wspomnienia mrocznej przeszłości, z którą raz na zawsze postanawia się rozprawić.
Dwoje dziennikarzy dociera do niezwykłych informacji na temat rozległej siatki przemycającej z Europy Wschodniej do Szwecji ludzi wykorzystywanych w branży seksualnej. Wiele zamieszanych w to osób pełni w społeczeństwie odpowiedzialne funkcje. Historia dziennikarzy splata się z losami Lisbeth, która zostaje podejrzana o popełnienie ciężkiej zbrodni i jest ścigana przez policję, oraz Blomkvista, który nie wierzy w jej winę i zaczyna prowadzić własne śledztwo.


Trylogia „Millennium” to światowy fenomen literacki. Powieści Stiega Larssona sprzedały się już w milionach egzemplarzy. Książki szwedzkiego pisarza można czytać na wielu płaszczyznach: jak kryminały pełne mrocznych tajemnic, wielowątkowe współczesne powieści, i w końcu jak thrillery psychologiczne.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć