ebook Dziewczyna, która igrała z ogniem - audiobook
4.22 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 649962)

Dziewczyna, która igrała z ogniem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.41
Audiobook - najniższa cena: 32.48
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
39.99 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
32.48 zł Lub 29.23 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
39.99 zł 10 zł na konto
32.53 zł
Inne proponowane
Druga z cyklu książek „Millennium”. W centrum zainteresowania stawia Lisbeth Salander, która uwikłana w budzącą grozę historię współczesną jednocześnie próbuje rozprawić się z demonami przeszłości.
 

Kontynuacja cyklu „Millennium”. Tym razem na plan pierwszy wysuwa się Lisbeth Salander. Czytelnik ma okazję zmierzyć się z jej dramatyczną historią i bliżej poznać tę fascynującą postać – intrygującą outsiderkę, utalentowaną hakerkę, ekscentryczną współpracownicę Mikaela Blomkvista.
Seria dramatycznych wypadków wywołuje u Lisbeth wspomnienia mrocznej przeszłości, z którą raz na zawsze postanawia się rozprawić.
Dwoje dziennikarzy dociera do niezwykłych informacji na temat rozległej siatki przemycającej z Europy Wschodniej do Szwecji ludzi wykorzystywanych w branży seksualnej. Wiele zamieszanych w to osób pełni w społeczeństwie odpowiedzialne funkcje. Historia dziennikarzy splata się z losami Lisbeth, która zostaje podejrzana o popełnienie ciężkiej zbrodni i jest ścigana przez policję, oraz Blomkvista, który nie wierzy w jej winę i zaczyna prowadzić własne śledztwo.


Trylogia „Millennium” to światowy fenomen literacki. Powieści Stiega Larssona sprzedały się już w milionach egzemplarzy. Książki szwedzkiego pisarza można czytać na wielu płaszczyznach: jak kryminały pełne mrocznych tajemnic, wielowątkowe współczesne powieści, i w końcu jak thrillery psychologiczne.

Dziewczyna, która igrała z ogniem - audiobook od Stieg Larsson możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć