ebook Getting Things Done - czyli sztuka bezstresowej efektywności - audiobook
3.98 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 88031)

Getting Things Done - czyli sztuka bezstresowej efektywności - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 59.00
wciąż za drogo?
59.00 zł
59.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Całkiem nowe wydanie!
Przejmij stery swojego życia i zapomnij, co to stres!

Kiedy piętnaście lat temu David Allen pisał swój bestseller – pierwsze wydanie książki Getting Things Done – nie przypuszczał, że świat biznesu oszaleje na punkcie tej publikacji. Książkę adresował głównie do menedżerów wyższego szczebla w korporacjach i szybko wpłynęła ona na filozofię działania wielu dyrektorów. Jednak Allen uznał, że czas na zmiany.
Dziś oddaje w Twoje ręce jej całkowicie nową wersję swojej książki. Co prawda techniki GTD są wciąż aktualne, jednak zmieniło się wiele aspektów rzeczywistości, a co ważniejsze, znacznie rozszerzył się krąg osób, do których David Allen pragnie dotrzeć ze swoim przesłaniem. Dlatego radykalnie przeredagował cały tekst i skierował go także do „gospodyń domowych, studentów, księży, artystów, a nawet emerytów”. I oczywiście do Ciebie!
Sprawdź, jak kilka prostych zasad GTD może poprawić jakość Twojego życia. Dzięki nim nauczysz się wybierać, czym, kiedy i w jaki sposób się zajmiesz, delegować, nie zapominając, co i komu przekazałeś, eliminować stres i tworzyć swoją prywatną przestrzeń relaksu – efekty nie dadzą na siebie czekać!
Zaangażuj się w swoje życie i swoją pracę!

Audiobooka interpretuje Marcin Fugiel.

Getting Things Done - czyli sztuka bezstresowej efektywności - audiobook od David M. Allen możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Jedna z najlepszych pozycji dzięki których udało mi się uzyskać dodatkowe "kilka godzin" w ciągu dnia, dla każdej osoby potrzebującej więcej czasu na inne rzeczy, to obowiązkowa lektura.

Warto zerknąć