ebook Diuna - audiobook
4.2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 538867)

Diuna - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.74
Audiobook - najniższa cena: 31.96
wciąż za drogo?
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.96 zł Lub 28.76 zł
35.91 zł 10 zł na konto
35.91 zł Lub 32.32 zł
32.46 zł
35.91 zł
Inne proponowane
Powieść uhonorowana prestiżowymi nagrodami Nebulą i Hugo w wersji audio! Pierwsza część cyklu „Kroniki Diuny” uznawanego przez wielu fanów za najwybitniejsze osiągnięcie literatury SF!
 

Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu – cennej substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości.
Z rozkazu Padyszacha Imperatora Szaddama IV rządzący Diuną Harkonnenowie opuszczają planetę, swe największe źródło dochodów. Diunę otrzymują w lenno Atrydzi, ich zaciekli wrogowie. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak pozorne – przejęcie planety ukartowano.
W odpowiedzi na atak połączonych sił Imperium i Harkonnenów dziedzic rodu Atrydów, Paul, końcowe ogniwo planu eugenicznego Bene Gesserit, staje na czele rdzennych mieszkańców Diuny i wyciąga rękę po imperialny tron.„Diuna jest jedyną w swoim rodzaju powieścią prezentującą złożoność i bogactwo wykreowanego świata. Poza «Władcą Pierścieni» nie znam niczego, co można by do niej porównać”.

 

Arthur C. Clarke

Diuna - audiobook od Frank Herbert możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Genialne. Krzysztof Gosztyła czyta to w taki sposób, że słuchając audiobooka czułem się, jakbym czytał tę książkę po raz pierwszy. Klasa sama w sobie :)

Warto zerknąć