ebook Poszukiwany - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 37244)

Poszukiwany - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 17.90
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
-43% 17.90 zł
31.90 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
27.43 zł
28.71 zł
31.90 zł
Inne proponowane
Zdobywca tytułu Thrillera i Kryminału Roku 2012 w Wielkiej Brytanii! Brutalne zabójstwo, wróg ukryty w samym sercu Ameryki i niezawodny Jack Reacher – czy i tym razem wyjdzie cało z opresji?

Siedemnasta powieść z Jackiem Reacherem w roli głównej.
Zimową nocą w nieczynnej pompowni w Nebrasce dochodzi do brutalnego morderstwa: niezidentyfikowany mężczyzna ginie od ciosów nożem. Zabójstwo wygląda na robotę zawodowców. Policja szybko rozsyła komunikat o dwóch podejrzanych w czarnych garniturach, których widziano na miejscu zbrodni. Szeryf Victor Goodman oraz przysłana z lokalnego biura FBI agentka Julia Sorenson rozpoczynają śledztwo. W tym samym czasie podróżujący autostopem do Wirginii Jack Reacher stoi na węźle autostrady w pobliżu Omaha, czekając na okazję. Wreszcie zatrzymuje się samochód, którym jadą trzy identycznie ubrane osoby: dwaj mężczyźni i kobieta. Reacher wyczuwa, że ma odegrać w tym przedstawieniu jakąś rolę...
Wkrótce Reacher i agentka Sorenson przekonają się, że pozory mylą. W tej sprawie – którą, oprócz FBI, interesują się także CIA i Departament Stanu – nikt ani nic nie jest tym, czym się z początku wydaje. Gra toczy się o coś znacznie poważniejszego niż zwykłe morderstwo... o zdemaskowanie niebezpiecznego wroga ukrytego w samym sercu Ameryki.

Poszukiwany - audiobook od Lee Child możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć