Poszukiwany - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.00 / 5.00
liczba ocen e-booka: 37337
EMPIKGO#Empik GO
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.90 złpremium: 19.14 zł
22.90 zł
31.89 zł
37.52 zł
37.90 zł
Pozostałe księgarnie
26.68 zł
31.90 zł
Opis:
Zdobywca tytułu Thrillera i Kryminału Roku 2012 w Wielkiej Brytanii! Brutalne zabójstwo, wróg ukryty w samym sercu Ameryki i niezawodny Jack Reacher – czy i tym razem wyjdzie cało z opresji?

Siedemnasta powieść z Jackiem Reacherem w roli głównej.
Zimową nocą w nieczynnej pompowni w Nebrasce dochodzi do brutalnego morderstwa: niezidentyfikowany mężczyzna ginie od ciosów nożem. Zabójstwo wygląda na robotę zawodowców. Policja szybko rozsyła komunikat o dwóch podejrzanych w czarnych garniturach, których widziano na miejscu zbrodni. Szeryf Victor Goodman oraz przysłana z lokalnego biura FBI agentka Julia Sorenson rozpoczynają śledztwo. W tym samym czasie podróżujący autostopem do Wirginii Jack Reacher stoi na węźle autostrady w pobliżu Omaha, czekając na okazję. Wreszcie zatrzymuje się samochód, którym jadą trzy identycznie ubrane osoby: dwaj mężczyźni i kobieta. Reacher wyczuwa, że ma odegrać w tym przedstawieniu jakąś rolę...
Wkrótce Reacher i agentka Sorenson przekonają się, że pozory mylą. W tej sprawie – którą, oprócz FBI, interesują się także CIA i Departament Stanu – nikt ani nic nie jest tym, czym się z początku wydaje. Gra toczy się o coś znacznie poważniejszego niż zwykłe morderstwo... o zdemaskowanie niebezpiecznego wroga ukrytego w samym sercu Ameryki.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć