ebook Mistyfikacja
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 11469)

Mistyfikacja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.23
Audiobook - najniższa cena: 32.58
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.23 zł Lub 20.91 zł
-21% 23.62 zł 20% rabatu
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.79 zł
23.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Była modelka, obecnie właścicielka domu mody, i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani – świat stoi przed nimi otworem. Idyllę przerywa jednak tragiczny wypadek…

Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali, i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii.
Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń.
Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? Kolejno giną osoby, które mogły znać odpowiedź. Komuś wyraźnie zależy na tym, by prawda nie wyszła na jaw.

Mistyfikacja od Harlan Coben możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Prawda nie jest wehikułem czasu, nie przeniesie jej w przeszłość, nie sprawi, że wszystko nagle będzie w porządku. Prawda może dokonywać już tylko jednego ... może zabijać.
Ciekawość nie musi być pierwszym krokiem do piekła. Może być ostatnim.
Życie to chaos, jednych rozpieszcza, a innych niszczy, bez planu i uzasadnienia.
Panie Coben, to był Pana przyzwoity początek. Śmierć, rozpacz, niedowierzanie... Ten thriller jest niezwykle zwrotny, często myli tropy i z determinacją prze ku prawdzie. Gdy przerażające sekrety powoli wychodzą z ukrycia i już nie wiadomo komu ufać, aż strach się bać przysłowiowej kropki nad i. Trup się ściele gęsto, mozolnie zdobywane kawałki układanki ranią do żywego i doprawdy, trudno powiedzieć kto jeszcze zapłaci cenę najwyższą. Niewiele było tu potknięć, jednak rzeczywiście, dziś autor przygwoździłby nas bardziej finezyjnym zakończeniem. Mimo to twierdzę, że to kawał dobrej roboty.Ocena: 4+/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć