Siła nawyku - audiobook
4.04 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 189163)

Siła nawyku - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 36.88
Audiobook - najniższa cena: 25.92
wciąż za drogo?
29.79 zł
43.20 zł Lub 38.88 zł
25.92 zł
26.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedna z najlepszych książek roku według „The Wall Street Journal” i „Financial Times”! Lekko i z pomysłem o psychologicznych tajnikach nawyków, sile przyzwyczajeń i perspektywach życiowych zmian!

Nawyki mają potężną moc, a przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka! Nałogowo palimy, bezustannie sprawdzamy wiadomości na Facebooku, chronicznie wybieramy nieodpowiednich partnerów, zawsze ścielimy łóżka lub nie robimy tego nigdy.
Charles Duhigg w swej książce udowadnia, że odpowiednie pokierowanie wyrobieniem nowych lub zmianą dotychczasowych nawyków może diametralnie odmienić czyjeś życie, ale także funkcjonowanie społeczeństw, przedsiębiorstw, grup zawodowych, całych państw... Na sprawdzonych przykładach dowodzi, że świadomość, zrozumienie i zmiana nawyków pomagają osiągać wymarzone cele. Umiejętnie osiąga wszystko, czego oczekujemy od reportera magazynu „Times”: ze swadą prowadzi nas od sceny do sceny, od odkrycia do odkrycia, od dyscypliny do dyscypliny, przeobrażając pozornie suche zagadnienie w serię pełnych życia opowieści.
Co sprawia, że Starbucks odnosi światowe sukcesy? W jaki sposób Procter & Gamble przekonał klientów, że świeże powietrze wymaga odświeżaczy powietrza? Jak jeden człowiek od reklamy namówił Amerykanów do codziennego mycia zębów? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w jednej z najlepszych książek roku według tak prestiżowych magazynów jak „The Wall Street Journal” czy „Financial Times”!
Jeśli nie wierzysz, że drobna zmiana wprowadzona na stałe do naszych przyzwyczajeń może prowadzić do lawinowych przekształceń i spektakularnych sukcesów – koniecznie przeczytaj „Siłę nawyku”!

„Pierwszorzędna książka – oparta na dogłębnej analizie, napisana w zabawny sposób i zachowująca właściwe proporcje między intelektualną powagą i praktycznymi radami, jak zmienić złe nawyki” – „The Economist”

Siła nawyku od Charles Duhigg możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Autor Siły nawyku, na co dzień pracuje jako dziennikarz dla The New York Timesa. Za swoją pracę został nagrodzony szeregiem wyróżnień łącznie z nagrodą Pulitzera. Lekkość pióra oraz styl, który czaruje i fascynuje czytelnika, wyziera z każdej linijki książki. Mnóstwo rzetelnej wiedzy zostaje w sposób zupełnie nienachalny przemycona poprzez śledzenie realnych historii z życia zwykłych ludzi, sportowców, biznesmenów, firm, społeczności czy nawet samego autora. Świetna pozycja, aby rozpocząć proces poznawania zagadnień dotyczących nawyków, w sposób prosty i przyjemny — jakby rozmawiało się z dobrym znajomym. Jeśli na siłę szukałabym minusów, mogłabym pomarudzić, że zdarzały się momenty, gdzie autor, zbyt szczegółowo malował przykład obrazujący dany nawyk czy proces, ale z drugiej strony, dzięki temu zabiegowi, książkę czytało się (a raczej słuchało) niczym dobrą obyczajówkę.

Podsumowując — jestem zachwycona. Zarówno treścią Siły nawyku, jak i doświadczeniem z audiobookami. Z pewnością sięgnę po kolejną książkę autora, a Leszek Filipowicz postawił środowisku lektorskiemu tak wysoką poprzeczkę, że lekko obawiam się, że będę miała problem słuchając kolejnych audiobooków. Ale koniec czarnowidztwa, spróbuję, to się przekonam — i to samo polecam Wam — spróbujcie audiobooków — ewentualnie po prostu się upewnicie, że to nie dla Was

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Polecam książkę każdemu, ciekawe perspektywy, fajnie opisany punkt medyczny. Zabrałam jedną gwiazdkę, bo pod koniec książki autor trochę odbiega od samych nawyków, skupiając się na sytuacji, ale po za tym, chodzę i polecam znajomym.

  • Awatar

    Jestem mile zaskoczony tą książką. Potrafi zmienić myślenie w pewnych naszych obszarach. Inne podejście do naszych zachowań daje nam nowe możliwości dostrzegania i robienia czegoś inaczej.

Warto zerknąć