ebook Młyn nad Czarnym Potokiem
3.37 / 5.00 (liczba ocen: 428)

Młyn nad Czarnym Potokiem

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Marta - żona wiecznie nieobecnego archeologa oraz mama uroczej, ale chorowitej Uli - powoli przestaje sobie radzić z szarą codziennością. Samotne życie w zatłoczonej Warszawie oraz brak jakichkolwiek perspektyw zawodowych przygnębiają młodą konserwatorkę dzieł sztuki, niemal odbierając jej chęć do życia. Zapowiedź niespodziewanej wizyty amerykańskich krewniaczek stawia ją jednak przed koniecznością udzielenia wsparcia przebojowej siostrze Grażynie oraz matce, która z niejasnych przyczyn obawia się tych odwiedzin. Przygotowując wspólnie z nimi familijne spotkanie, Marta nie tylko zaczyna rozumieć, że powrót do rodzinnego miasteczka był najlepszym wyjściem z sytuacji - odkrywa również, że stary młyn pradziadka przechowywał w ukryciu dawno zapomniane wojenne tajemnice. Czy właśnie tych sekretów obawiała się jej matka, niespokojnie czekając na przylot Amerykanek?

Wciągająca opowieść o szukaniu utraconych marzeń, odzyskiwaniu dawnych przyjaciół i odkrywaniu rodzinnych korzeni toczy się w nieśpiesznym rytmie małego miasteczka, wśród uroczych krajobrazów Małopolski.

Młyn nad Czarnym Potokiem od Anna J. Szepielak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kto powiedział, że marzenia muszą się spełniać? Może po prostu powinny dojrzewać wraz z nami, zmieniać się?
Gdy miłość wygasa, ludzie odchodzą. A czasem zostają i żyją obok siebie - z poczucia obowiązku, ze strachu lub po prostu z nadzieją, że jeszcze coś się tli i kiedyś zapłonie.
Jeśli człowiek sam się nie uszanuje w dzisiejszych czasach, nikt inny tego nie zrobi! Wycisną jak cytrynę i wywalą na pysk
Dom jest tam, gdzie są najbliżsi, ci żywi i ci, którzy odeszli.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć