ebook Cud
3.21 / 5.00 (liczba ocen: 900)

Cud
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.44
wciąż za drogo?
25.11 złpremium: 16.20 zł Lub 16.20 zł
21.06 zł Lub 18.95 zł
27.00 zł Lub 24.30 zł
19.44 zł 20% rabatu
22.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

CUDowna powieść autora OŚCI

Anna ma 31 lat. Zawodowo jest neurologiem, a prywatnie atrakcyjną (ma nadzieję, że nadal jeszcze), samotną kobietą (z naciskiem na samotną). Mimo że ekscentryczności i wyobraźni mogłaby jej pozazdrościć sama Ally McBeal, w jej życiu nie dzieje się nic szczególnego — matka spiskuje przeciwko władzom spółdzielni, szef marzy o zdarciu z niej kitla, a sąsiad stale zajmuje j e j miejsce parkingowe.

Wszystko zmienia się pewnego zwyczajnego dnia (poniedziałek), w zwyczajnym miesiącu (czerwiec), na jednej z warszawskich ulic… Następnego wieczoru Anna wprowadza się do Mikołaja. Zakłada jego szlafrok, podkrada mu perfumy i podbiera z szafy wyprasowane koszule. Przypadła również do gustu jego ukochanej babci. Jest tylko jeden problem — Mikołaj nie żyje. To znaczy nie oddycha, ale i nie stygnie…

Cud to połączenie szalonego pomysłu, niebanalnej fabuły, wnikliwej obserwacji i ciętego języka. Przedsmak szczytowej formy autora ości — najgłośniejszej powieści ostatnich miesięcy — laureata Paszportu POLITYKI, dwukrotnie nominowanego do Literackiej Nagrody NIKE.

„Romeo ginie, Julia żyje. Czy tak mógłby wyglądać początek wielkiej miłości? Dlaczego nie. Cuda się zdarzają, jeśli nie za życia, to po śmierci”.

Ignacy Karpowicz

Cud od Ignacy Karpowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    W zabawny, a jakże zręcznie skonstruowany sposób przedstawia problem dzisiejszego świata - brak miłości.
    Książka godna uwagi ze względu na nowatorski styl budowania akcji. Jedno zdarzenie, które zmienia sposób bytowania jednego człowieka - niespodziewane przejście głównego bohatera książki ze stanu życia w stan śmierci - już od pierwszej strony intryguje swoimi następstwami.

Warto zerknąć