ebook Czytaj dwa razy szybciej!
3.21 / 5.00 (liczba ocen: 21) Ilość stron (szacowana): 144

Czytaj dwa razy szybciej!
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.95
wciąż za drogo?
14.95 zł Lub 13.46 zł
29.90 zł
16.45 zł
16.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Błyskawiczny kurs ekspresowego czytania

 • Osiągaj wyznaczone cele szybciej i łatwiej
 • Znajdź czas na to, co naprawdę lubisz robić

Czytanie ze zrozumieniem to podstawa przyswajania wiedzy, wyłuskiwania wartościowych informacji, a także samorozwoju i ułatwiania sobie życia. W czasach, kiedy zalewa Cię powódź tekstów, dokumentów, artykułów, umów, notek, raportów, można dostać istnego oczopląsu. Nie możesz pozwolić sobie na to, by czegoś nie doczytać lub spędzić na lekturze długie godziny. A w dodatku musisz znaleźć jeszcze czas na zastosowanie zdobytej wiedzy i dla ukochanej rodziny.

Jedynym wyjściem, aby zapoznać się ze wszystkimi pożądanymi tekstami, jest czytanie… szybciej! Dwa razy szybciej. Wyobraź sobie, w ilu sytuacjach przyda Ci się ta umiejętność - w szkole, pracy, życiu codziennym. Zaoszczędzisz dwa razy więcej czasu lub zdobędziesz podwójną ilość informacji i zawsze będziesz o dwa kroki do przodu. Ta książeczka to bardzo praktyczny kurs szybkiego czytania, pełen ciekawych ćwiczeń. Dzięki niej nauczysz się koncentrować na tekście oraz umiejętnie dobierać tempo - w zależności od celu lektury.

W mgnieniu oka:

 • zapomnisz o dekoncentracji,
 • zaczniesz szybciej przyswajać wiadomości,
 • pozbędziesz się stresu związanego z koniecznością przeczytania dużej ilości tekstu,
 • zaczniesz rozsądniej dobierać lektury,
 • podniesiesz kwalifikacje i raz na zawsze zlikwidujesz swoje problemy z nauką.
Czytaj dwa razy szybciej! od Marcin Matuszewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Przyznaję, że patenty i ćwiczenia opisane w tej niewielkiej książeczce prawie podwoiły szybkość mojego czytania! Ze 180 słów na minutę przeskoczyłam na 320! Czyli faktycznie to wszystko działa, ale uważam, że najbardziej umiejętność ta przyda mi się podczas przeglądania artykułów naukowych, których używam do napisania pracy magisterskiej. Kiedy czytam powieści, stawiam jednak na czytanie razem z narratorem (które teraz i tak będzie nieco szybsze), tak aby dobrze wczuć się w klimat książki. W końcu czytam dla odprężenia i przyjemności, tak aby coś zapamiętać. Nie tylko dla pochwalenia się wielkością mojego stosu, chociaż przy nudniejszych książkach super szybkie czytanie będzie genialnym wyjściem.

  Oceniam jako dobrą i polecam wszystkim, którzy próbują podnieść swoje tempo czytania, a nie natrafili jeszcze na dobrą pozycję z tego tematu.

Warto zerknąć