ebook Dehumanizacja w stosunkach międzygrupowych. Czy
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Dehumanizacja w stosunkach międzygrupowych. Czy "obcy" to też człowiek?
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 8.00
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
10.00 złpremium: 6.00 zł Lub 6.00 zł
8.00 zł Lub 7.20 zł
10.00 zł
10.00 zł

Monografia dotycząca psychologii stosunków międzygrupowych, której autor próbuje odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób skłonność do dehumanizowania "obcych" jest modyfikowana przez fakt, że grupa własna kooperuje bądź też rywalizuje z grupą obcą. W serii trzech niezwykle pomysłowych, starannie zaplanowanych i zrealizowanych badań w naturalnym środowisku pracy stwierdził on występowanie nieoczekiwanej zależności: humanizowanie "rywali".
Publikacja ta jest ciekawie napisanym wprowadzeniem w tę dziedzinę psychologii społecznej, zdradzającym dużą erudycję i kompetencję Autora oraz jego dobrą znajomość metodologii badań i umiejętność formułowania istotnych pytań badawczych. Publikacja interesująca dla psychologów społecznych, a także przedstawicieli takich dyscyplin, jak socjologia, antropologia kulturowa i filozofia człowieka.

 

Dehumanizacja w stosunkach międzygrupowych. Czy "obcy" to też człowiek? od Tomasz Baran możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć