ebook Pokój Marty
3.25 / 5.00 (liczba ocen: 74)

Pokój Marty

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Intrygująca powieść o zakazanej miłości, podszyta dreszczykiem i trzymająca w napięciu do samego końca. Zmusza do wiary w podszepty, przeczucia i znaki. Nic w niej nie jest takie, jakim się wydaje... Marta i jej ojciec Karol po śmierci matki i żony postanawiają rozpocząć wszystko od nowa. Życie młodej kobiety diametralnie zmienia się w momencie przeprowadzki. Nowy dom, nowi znajomi i... miłość, która budzi kontrowersje otoczenia.„Kibicowałam tej książce i czekałam na nią. I oto jest: kolejna piękna przygoda na pograniczu snu i jawy. Kto zna poprzednie powieści Autorki, ten wie, jak kusi i uwodzi ona czytelnika – zarówno klimatem, jak i językiem, jego bogactwem oraz kulturą literacką. Kto raz doświadczył magicznego, nieco mrocznego – lecz i romantycznego – świata Magdaleny Zimniak, ten będzie chciał wracać do niego zawsze. W każdym razie, jeśli o mnie chodzi, to nie mogę się już doczekać chwili, gdy wkroczę do... pokoju Marty”.Anna Klejzerowicz „Młoda, wrażliwa dziewczyna, poetka. Ojciec, wdowiec, znany pisarz. Sympatyczny sąsiad, starszy pan, powiernik Marty. I ON – wspaniały, charyzmatyczny nauczyciel, a jednak nie tylko... Pierwsza wielka miłość, niestety ulokowana nieszczęśliwie. Zwidy, ułudy, fantazje nocne. Duchy przeszłości, ścigające każdego z bohaterów. Dziś – wczoraj – jutro. Książka o poszukiwaniu, o pragnieniach, o braku spełnienia, o tęsknocie, bólu i żalu. Ale – także o przyszłości. Czy szczęśliwej? Każdy musi sam sobie odpowiedzieć na to pytanie”.Maria Ulatowska

Pokój Marty od Magdalena Zimniak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Akcja powieści rozgrywa się w starym przedwojennym domu z ogrodem, do którego przeprowadziła się siedemnastoletnia Marta Kępińska wraz z ojcem Karolem. Matka dziewczyny zginęła w wypadku samochodowym kilka lat wcześniej. Po blisko czterech latach od tego zdarzenia ojciec postanowił wraz z córką przeprowadzić się do nowego miejsca. Dom, w którym zamieszkali, kryje w sobie wiele tajemnic, a także bolesną historię.
    Marta, krótko po przeprowadzce, staje się świadkiem dziwnych, niewytłumaczalnych w racjonalny sposób, zdarzeń.

Warto zerknąć