ebook Moby Dick (wersja angielsko-polska)
3.48 / 5.00 (liczba ocen: 382117)

Moby Dick (wersja angielsko-polska)
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 8.93
8.93 zł Lub 8.04 zł
10.50 zł
12.30 zł Lub 11.07 zł
8.93 zł
8.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Najwybitniejsza książka Melville’a i arcydzieło literatury światowej – teraz w wersji dwujęzycznej! Adaptacja powieści, która opowiada o słynnym, szaleńczym pościgu za białym kaszalotem. Ishmael, nauczyciel z Massachusetts, zaciąga się wraz ze swym przyjacielem, synem polinezyjskiego wodza, na okręt wielorybniczy. Przygoda, którą przeżyje, utkwi mu w pamięci na całe życie.Statkiem „Pequod” kieruje tajemniczy kapitan Ahab. Każdy kolejny dzień spędzony przez mężczyzn na pokładzie uświadamia im coraz wyraźniej, że dowódcę całkowicie opętała myśl o zabiciu białego wieloryba Moby Dicka, przez którego stracił nogę. Zemsta na ogromnym zwierzęciu jest jego obsesją. Aby go dopaść, nie zawaha się poświęcić nie tylko swojego życia, lecz także całej załogi.Dwujęzyczne wydanie powieści to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów książki, dzięki odnośnikom umieszczonym przy każdym akapicie, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski, ucząc się na podstawie wielkiej literatury.Adaptacja została przygotowana z myślą o czytelnikach, którzy opanowali angielski na poziomie średnio zaawansowanym, jednak z książki korzystać mogą również początkujący w nauce tego języka.

Moby Dick (wersja angielsko-polska) od Herman Melville możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Starość jest zawsze bezsenna, jakby dlatego, że im dłużej człowiek związany jest z życiem, tym mniej chce mieć do czynienia ze wszystkim, co przypomina śmierć.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć