ebook Anioł Jessiki
3.02 / 5.00 (liczba ocen: 637)

Anioł Jessiki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 9.90
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
-50% 9.90 zł
-35% 12.90 zł
18.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Osierocona przez rodziców Jessika zamieszkuje z dziadkami w starym domu. Tragiczne przejścia powodują, że zaczyna wierzyć w pełen magii świat wróżek, stając się w szkole obiektem drwin i prześladowań. Kiedy potrącona spada ze schodów i traci przytomność, po przebudzeniu zaczyna słyszeć głosy błagające o pomoc. Za tapetą z wyblakłymi śladami krwi odkrywa niezwykły świat. Próbując rozwikłać jego zagadkę, wpada w wir wydarzeń. Strzeże jej kamienny anioł.

Anioł Jessiki od Graham Masterton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Kilkanaście lat temu zaczytywałem się Mastertonem. Fascynację zabiła książka, w której odkryto kobietę z kocim ogonem wystającym z pewnego miejsca (reszta kota była w środku) - ani to straszne, ani śmieszne, raczej żałosne. Zniesmaczony zraziłem się do autora. Niedawno polecono mi Anioła Jessiki jako dobry, klimatyczny horror. Nie wiem dlaczego, może osoba polecająca mnie nie lubi? W każdym razie ta książka udowodniła mi, że miałem nosa do Mastertona. Jest napisana kulawo, kreacja bohaterów na grafomańskim wręcz poziomie, niekonsekwencje fabularne, dialogi tak sztuczne że człowieka spazmy śmiechu chwytają, a wszystko to okraszone zdecydowanie nie przemyślanym pomysłem na fabułę.
  Zdecydowanie odradzam. Koty też były, ale przynajmniej nikt ich nikomu nie wsadzał...

 • Awatar

  Wedlug mnie jedna z przyjemniejszych w czytaniu ksiazek. Generalnie lubie Mastertona, ale sa takie pozycje, do ktorych nie wracam. Aniola Jessiki doslownie pochlonelam w kilka chwil. Nie spodziewalam sie pewnych zdarzen, jak rowniez samego zakonczenia. Ale ciezko mi nawet okreslic, czego sie spodziewalam. Na pewno swietnego czytadla. I tu sie nie zawiodlam.
  Generalnie pozycja warta polecenia.
  Ksiazke wzielam prawie w ciemno, bo nazwisko autora ma dla mnie tu calkiem spore znaczenie. I zdecydowanie nie zaluje.

Warto zerknąć