ebook Busem przez świat. Wyprawa pierwsza
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 625)

Busem przez świat. Wyprawa pierwsza

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Czego potrzeba, aby pojechać busem przez świat? Zgranej ekipy, GPS-u, mapy, apteczki, ciepłych ubrań... ale przede wszystkim – odwagi, humoru, optymizmu i wiary w ten szalony pomysł. A więc w drogę! Mówili nam, że to niemożliwe. Nikt busem kupionym za grosze nie przejedzie ze Śląska na Gibraltar. A już na pewno nie pięciu facetów bez doświadczenia.Mieliśmy zapał zamiast pieniędzy, łąkę zamiast łóżka i wiecznie psującą się skrzynię biegów. A jednak nam się udało.W szalonej podróży kolorowym samochodem spotkaliśmy paru złych ludzi, za to mnóstwo dobrych. Uciekaliśmy przed bykiem i niedźwiedziem, trafiliśmy do powieści Stephena Kinga i balowaliśmy z pastorem. Widzieliśmy najpiękniejsze miejsca w Szwajcarii, we Włoszech, Francji i w wielu innych krajach, poznaliśmy każdy rów przy drodze i spoglądaliśmy na Afrykę z samego krańca Europy. Potem nas aresztowano.Ta książka jest świadectwem naszej podróży. Opowiada o tym, że każde marzenie może się spełnić.Opowieści ekipy „Busem przez świat” wysłuchał i zredagował Łukasz Orbitowski.

Busem przez świat. Wyprawa pierwsza od Karol Lewandowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Polecam! Co prawda książka nie przekona nas do wyruszenia w świat, ale z pewnością poszerzy horyzonty. Jestem pod dużym wrażeniem na co się zdobyli Ci ludzie aby odbyć swoją podróż.

  • Awatar

    Warto przeczytać jak młodzieńczy zapał kruszy przeszkody. Książka pokazuje nam że większość ograniczeń jednak istnieje tylko w naszych głowach.

Warto zerknąć