Busem przez świat. Wyprawa pierwsza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 3.62 / 5.00
liczba ocen: 580
cena: 25.42
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
25.42 zł
Pozostałe księgarnie
25.79 zł
26.61 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Czego potrzeba, aby pojechać busem przez świat? Zgranej ekipy, GPS-u, mapy, apteczki, ciepłych ubrań... ale przede wszystkim – odwagi, humoru, optymizmu i wiary w ten szalony pomysł. A więc w drogę! Mówili nam, że to niemożliwe. Nikt busem kupionym za grosze nie przejedzie ze Śląska na Gibraltar. A już na pewno nie pięciu facetów bez doświadczenia.Mieliśmy zapał zamiast pieniędzy, łąkę zamiast łóżka i wiecznie psującą się skrzynię biegów. A jednak nam się udało.W szalonej podróży kolorowym samochodem spotkaliśmy paru złych ludzi, za to mnóstwo dobrych. Uciekaliśmy przed bykiem i niedźwiedziem, trafiliśmy do powieści Stephena Kinga i balowaliśmy z pastorem. Widzieliśmy najpiękniejsze miejsca w Szwajcarii, we Włoszech, Francji i w wielu innych krajach, poznaliśmy każdy rów przy drodze i spoglądaliśmy na Afrykę z samego krańca Europy. Potem nas aresztowano.Ta książka jest świadectwem naszej podróży. Opowiada o tym, że każde marzenie może się spełnić.Opowieści ekipy „Busem przez świat” wysłuchał i zredagował Łukasz Orbitowski.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Polecam! Co prawda książka nie przekona nas do wyruszenia w świat, ale z pewnością poszerzy horyzonty. Jestem pod dużym wrażeniem na co się zdobyli Ci ludzie aby odbyć swoją podróż.

  • Awatar

    Warto przeczytać jak młodzieńczy zapał kruszy przeszkody. Książka pokazuje nam że większość ograniczeń jednak istnieje tylko w naszych głowach.

Inne proponowane
Warto zerknąć