ebook W imię miłości
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 1809)

W imię miłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.90
Audiobook - najniższa cena: 9.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
20.90 zł
-34% 14.90 zł
Inne proponowane

Ania Kraska ma dziesięć lat. Na jej twarzy powinny gościć uśmiech i beztroska, jednak jej spojrzenie pełne jest bólu i smutku. Ania właśnie straciła wszystko, oprócz nadziei, która daje jej siłę, by walczyć o to, co jest dla niej najcenniejszego. Edward Jabłonowski to mężczyzna, który ma wszystko. Wszystko, oprócz miłości.
Dziesięcioletnią dziewczynkę i zgorzkniałego właściciela Jabłoniowego Wzgórza połączy los i tajemnica z przeszłości. Czy urocza Ania zdoła skruszyć skute lodem serce pana na Jabłoniowym Wzgórzu?
"W imię miłości", to opowieść o sile i determinacji, jakie ma w sobie dziecko. I o cudach, które czasem się zdarzają, trzeba w nie tylko wierzyć...

W imię miłości od Katarzyna Michalak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Tak trudno opiekować się kimś, nawet najukochańszym na świecie, gdy samemu potrzebuje się opieki i przytulenia...
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Moi drodzy zawsze kiedy czytam książki Pani Kasi Michalak mam poczucie,że przeczytałam coś naprawdę wartościowego. Pomimo,że autorka pisze utwory z gatunku tzw. literatury kobiecej, nie są to zwyczajne "babskie czytadła".Dzieła te poruszają bardzo życiowe i trudne tematy;np.problem bezdomności jak ma to miejsce w książce "Bezdomna".Podobne wrażenie wartościowej literatury towarzyszyło mi i tym razem podczas czytania książki "W imię miłości", o której chcę Wam dziś opowiedzieć.

  Autorka kreuje w niej losy dziesięcioletniej dziewczynki Ani Karskiej, którą samotnie wychowuje Małgosia. Kobieta robi wszystko, by jej córce niczego nie brakowało. Choć nie jest im łatwo obie są szczęśliwe bo mają siebie. Aż do pewnego grudniowego dnia gdy ich świat legnie w gruzach z chwilą kiedy mama Ani dowiaduje się,że cierpi na śmiertelną chorobę. Dziecko zostaje brutalnie wyrwane przez los ze świata dzieciństwa. Dziewczynka musi bardzo szybko dorosnąć aby zaopiekować się chorą matką i szukać dla niej ratunku. Ta dzielna, mała istotka robi wszystko żeby nikt nie dowiedział się o chorobie Małgosi i losie jej samej, gdyż bardzo boi się,że wówczas trafi do sierocińca. Stan mamy pogarsza się,więc córka postanawia wyruszyć po pomoc do swojego dziadka, który mieszka w Jabłoniowym Wzgórzu. Dziecko obawia się tego spotkania ponieważ wie,że kilka lat temu krewny odrzucił ją i jej mamę pozostawiając je samym sobie. Ania jest zupełnie sama, niepewna przyszłości. Na ostatnim etapie podróży na swojej drodze spotyka młodego mężczyznę Nad'a,który jak się okazuje również zmierza do Jabłoniowego Wzgórza. Czy to tylko zbieg okoliczności?


  Cenię sobie książki,które na długo zapadają w mojej pamięci. Dają do myślenia i skłaniają do refleksji. Tak właśnie jest w przypadku tej niezwykle ciepłej,klimatycznej i bardzo wzruszającej powieści. Choć czytałam ją już dość dawno temu, to opisana w niej historia i emocje jakie we mnie wywołała są nadal tak żywe, jakbym skończyła ją czytać niemalże przed chwilą.
  Myślę że moje odczucia mówią same za siebie.
  Nic dodać nic ująć tylko bez zbędnego gadania brać się do czytania:)

  Moja ocena to:10/10

  Pozdrawiam,
  Agnieszka Kaniuk

 • Awatar

  W imię miłości" to niezwykle wzruszająca powieść, bo nawet kamień ruszy tak przejmująca historia małej Ani, która mając zaledwie dziesięć lat opiekuje się śmiertelnie chorą matką.
  Czy można tak szybko wydorośleć? Dawać sobie radę z wszystkim, począwszy do nauki w szkole, przez prace domowe, skończywszy na zarabianiu w internecie groszy, które z trudem wystarczają na chińskie zupki i chleb. Wydaje się to niemożliwe, a jednak, w imię miłości, często można zrobić wiele. I nie chodzi tu tylko o miłość matczyno-dziecięcą, jest też spóźniona ale szczera miłość do wnuczki, innych bliższych lub dalszych członków rodziny, a nawet przyjaciół. Bo w imię miłości można dokonać, a przede wszystkim zmienić, wiele.
  Dworek na Jabłoniowym Wzgórzu, bo właśnie tam rozgrywa się cała akcja, to urokliwe miejsce, gdzie takie "cuda", jak zmiana człowieka, jest jak najbardziej możliwa.

Warto zerknąć