ebook Problemy edukacji, rehabilitacji i socjalizacji osób niepełnosprawnych. Tom 9. Zmaganie się z niepełnosprawnością - kolejne wyznaczniki
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Problemy edukacji, rehabilitacji i socjalizacji osób niepełnosprawnych. Tom 9. Zmaganie się z niepełnosprawnością - kolejne wyznaczniki
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 19.20
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
-14% 19.20 zł
20.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Przekazana Czytelnikom książka „Zmaganie się z niepełnosprawnością – kolejne wyznaczniki” zawiera artykuły poświęcone kształceniu i doskonaleniu zawodowemu studentów i osób pracujących z najbardziej potrzebującymi oraz wskazujące na możliwości terapeutyczne w określonych schorzeniach. To aktywność ruchowa stwarza szanse na odnoszenie sukcesów i partnerstwo społeczne chorych. Autor ufa, że zamieszczone teksty wpłyną na poszerzenie wiedzy dotyczącej pracy z osobami o mniejszych możliwościach psychosomatycznych.

Zamieszczone w książce informacje posłużą zapewne skutecznemu pokonywaniu złożonych problemów życiowych niepełnosprawnych i poprawie jakości ich życia.

Problemy edukacji, rehabilitacji i socjalizacji osób niepełnosprawnych. Tom 9. Zmaganie się z niepełnosprawnością - kolejne wyznaczniki od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć