ebook Głębokie rany
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 1808)

Głębokie rany
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - polecana oferta: 26.18
Audiobook - najniższa cena: 27.28
wciąż za drogo?
31.62 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
31.28 zł Lub 28.15 zł
34.00 zł
26.16 zł
27.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Skomplikowana intryga w kręgu wyższych sfer. Rewelacyjny kryminał.

W swoim podfrankfurckim domu zostaje zamordowany David Goldberg, milioner, filantrop, Żyd ocalony z Oświęcimia. Niedługo po nim ginie kolejny osiemdziesięciolatek. Ofiary łączy zagadkowa liczba zapisana przez mordercę na miejscu zbrodni oraz bliska znajomość z Verą Kaltensee, równie sędziwą przedstawicielką lokalnej arystokracji.

Sekcja zwłok wykaże jeszcze jeden punkt wspólny – szokującą tajemnicę obu mężczyzn – tatuaż zdradzający przynależność do SS.

Komuś wpływowemu bardzo zależy na tym, by sprawę Goldberga zamieść pod dywan, ale jego morderca nie da o sobie zapomnieć. Policjanci Pia Kirchoff i Oliver von Bodenstein, zaangażują się w śledztwo do tego stopnia, że aby zebrać informacje, wykorzystają prywatne kontakty, a nawet kilka razy odłożą na bok regulamin. Czy i tym razem nie zawiedzie ich intuicja?

Głębokie rany to niezwykle przejmujący kryminał, złożony i nietuzinkowy. Nietypowo ofiarami są tu Niemcy pochodzący z Prus Wschodnich, wypędzeni z rodzinnej miejscowości przez wojenną zawieruchę. Choć motyw morderstw pozostanie nieodgadniony do samego końca, odpowiedzi na niejedno ważne pytanie w tej sprawie poszukać trzeba będzie w Polsce...

Głębokie rany od Nele Neuhaus możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Na zazdrość człowiek musi zapracować . Tylko litość jest za darmo.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Kolejne spotkanie z Pią i Oliverem w Hoffheim. Niezwykła sprawa, bo ofiarami są ludzie bardzo starzy. Kto i dlaczego morduje staruszków? Jaki z tym związek mają inne ofiary: młody menel i jego dziewczyna - prostytutka?
  A jaki członkowie rodziny cieszącej się wieloletnim poważaniem, właściciele posiadłości i olbrzymiej firmy?

  I jak zwykle u Nele Neuhaus wielu podejrzanych, poplątane wątki, skomplikowane motywy. Każdy mógł zabić, każdy miał jakiś motyw..., a wszyscy miewają alibi.

  A tajemnica sprzed lat jest tak niesamowita! A jednocześnie uprawdopodobniona i de facto możliwa! Świetne!

  Lecę do "Śnieżki...!

Warto zerknąć