ebook Poznaj swój głos... Twoje najważniejsze narzędzie pracy
3.21 / 5.00 (liczba ocen: 61) Ilość stron (szacowana): 156

Poznaj swój głos... Twoje najważniejsze narzędzie pracy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.85
Audiobook - najniższa cena: 15.10
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
17.68 złpremium: 11.41 zł Lub 11.41 zł
14.85 zł Lub 13.37 zł
14.90 zł
14.85 zł
14.85 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Aneta Łastik - pieśniarka, pedagog, kobieta niezwykła, z zacięciem społecznikowskim w najlepszym tego słowa znaczeniu. Opracowała własną metodę pracy z ludźmi, którzy maja kłopoty z własnym głosem. Wie, jak rozszyfrować ukryte emocje, które głos blokują. Wie też, bo do tego doszła przez doświadczenie, że kto ma z głosem problemy, ma też je z samym sobą, z własną tożsamością, że droga do odkrycia sekretów zablokowania głosu prowadzi przez ćwiczenia relaksujące, wymowy oddechowe, na wyobraźnie. Pomyślmy co oznacza określenie, że ktoś śpiewał ""z duszą"", ""z sercem"" lub ""bez serca"". Gdy odpowiemy na te pytania, stanie się jasne, że jednym z podstawowych celów pracy z głosem jest uwalnianie i wyrażanie uczuć.

"Nie spodziewałam się, że na temat głosu można napisać tak fascynującą i interesująca książkę. Wiedziałam, że Aneta potrafi pracować nad głosem - w ciągu kilku lekcji wyćwiczyła u mnie wysokie C - natomiast nie zdawałam sobie sprawy, że posiada tak rozległą wiedzę na ten temat. Przeczytałam książkę Anety bardzo szybko, bo ciągle byłam ciekawa, co dalej. Będę często wracać do tej lektury, bo dla mnie - osoby, której głos jest narzędziem pracy, jest tu wiele praktycznych porad. Dziękuję Ci, Moja Przyjaciółko, za tę książkę."
Bożena Dykiel

"Cudowna książka! Napisana przez mądrą, dobrą, życzliwą ludziom osobę, a co równie ważne - przez piosenkarkę, a więc fachowca, doskonale znającego tajniki prawidłowego władania głosem. Polecam ją wszystkim tym, którym brak wiary w siebie utrudnia porozumienie się z innymi ludźmi. Książka Anety Łasik uświadamia, jak w stosunkowo prosty sposób możemy sami sobie pomóc."
Magdalena Zawadzka

Poznaj swój głos... Twoje najważniejsze narzędzie pracy od Aneta Łastik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Traktowanie głosu tak, jakby to było dziecko, do którego trzeba mieć cierpliwość. Pracując z nią [podopieczną] w tym duchu, pilnowałam, by dała temu DZIECKU = głosowi c z a s na rozwój, nie „popychała go”, nie krytykowała.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć