ebook Kijem i mieczem
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 30882)

Kijem i mieczem

Kategoria:  / /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Piąta księga serii o Atticusie O’Sullivanie, ostatnim druidzie i najśmieszniejszym, najbardziej zwariowanym i najbardziej zapadającym w pamięć bohaterze urban fantasy od czasów Harry’ego Dresdena! Po dwunastu latach nauki Granuaile jest wreszcie gotowa, by podwoić światową populację druidów. Wystarczy tylko, że Atticus splecie ją z ziemią...Tymczasem jednak, choć jedni bogowie już szykują z tej okazji cenne podarunki i uczty, inni nie cofną się przed niczym, by druidzi stali się gatunkiem wymarłym. I tak Atticus, Oberon i Granuaile lądują, chcąc nie chcąc, u podnóża góry Olimp, po czym z przerażeniem stwierdzają, że wrogowie zmienili się – nie wiadomo kiedy – w wymagających przyjaciół, nie wszystkie psy są kochane, nie wszystkie wiewiórki bezużyteczne, bywają koty współpracujące z psami, krasnoludy lepiej, żeby nie goliły brody, a klauny nie chodziły do sklepów sportowych. Czas zatem na walkę kijem i mieczem…

Kijem i mieczem od Kevin Hearne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
W bitwie jak w dobroczynności - lepiej dawać niż dostawać.
Przesadna skromność jest niezwykle skuteczną wazeliną towarzyską.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Uwielbiam ten cykl. Jest strasznie, śmiesznie i strasznie śmiesznie. Wielbiciele fantastyki, zwłaszcza tej z przymrużeniem oka, powinni być usatysfakcjonowani. Polecam gorąco!

 • Awatar

  Podwojenie populacji druidów pozwala nam przyjrzeć się bliżej stosunkom na dworze bogów celtyckich i charakterom władców Olimpu. Jak zwykle dużo zamieszania i humoru. A jako deser Wampiry i Mroczne Elfy

 • Awatar

  Kevin Hearne podchodzi do swoich bohaterów poważnie, a jednocześnie z humorem. Druid musi włączyć wielozadaniowość, bo wiele dzieje się w tym samym czasie. Historia pędzi przed siebie - i dobrze. Ta lektura to przyjemna, lekka rozrywka.

 • Awatar

  Kończące się szkolenie seksownej Druidki obfituje w coraz bardziej upierdliwe przeszkody, ale cóż to dla naszego Żelaznego Druida, no może poza tym, że będzie musiał się przyznać sam przed sobą, że Granuaile nie jest tylko uczennicą, a olimpijscy bogowie są wkurzającą wredni.

Warto zerknąć