Zemsta Manitou
3.32 / 5.00 (liczba ocen: 2245) Ilość stron (szacowana): 190

Zemsta Manitou
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 23.32
Audiobook - najniższa cena: 27.29
wciąż za drogo?
26.91 złpremium: 14.95 zł Lub 14.95 zł
23.32 zł
23.32 zł Lub 20.99 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.31 zł
24.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja legendarnego horroru Grahama Mastertona – niedoścignionego mistrza tego gatunku literatury. Ebook „Zemsta Manitou”, tak jak poprzedzająca go fabuła, to ścisły kanon powieści grozy. Szykujmy się na dreszcz emocji, napady paniki i rollercoaster zdarzeń – niepokonany Misquamacus powraca, by dokonać krwawej zemsty!

Nikt nie wierzy, gdy ośmioletni Toby mówi, że z szafy w jego pokoju wyłania się człowiek z drewna i że słyszy głosy. Wkrótce inne dzieci doświadczają podobnych koszmarów. Mimo to nikt nie chce dać im wiary.

Tymczasem budzi się Misquamacus, siedemnastowieczny szaman, który pragnie wreszcie zemścić się na białych. Tym razem towarzyszą mu także duchy innych potężnych czarowników. Czoło mogą im stawić tylko ci, którym już raz udało się pokonać Misquamacusa. Czy jednak jasnowidz Harry Erskine i Śpiewająca Skała zdołają powtórzyć swój wyczyn… 

Zemsta Manitou od Graham Masterton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Literatura poprawna, ale czy tego oczekujemy od horroru? Z książkami (konkretnie: z dwoma) tego autora zetknęłam się już wcześniej i muszę przyznać, że "Zemsta" wydała mi się wtórna i zwyczajnie przewidywalna. A co to za horror, którego zdarzenia można przewidzieć z dokładnością +/- dwóch stron? Gdyby była to pierwsza książka Mastertona, jaką przeczytałam, może i by się wybroniła. Chociaż nie mam co do tego pewności.

Warto zerknąć