ebook Włochy północne. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Wydanie 4
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 536

Włochy północne. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Wydanie 4
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.95
wciąż za drogo?
24.95 zł Lub 22.46 zł
49.90 zł
24.95 zł
45.00 zł
Inne proponowane

Włochy północne - ojczyzna artystów, skarbnica zabytków, malownicza kraina rozgrzana słońcem. Trudno dociec, co w tym kraju jest bardziej godne zachwytu: przyroda z budzącymi respekt osniezonymi Alpami, delikatną zielenia wzgórz Toskanii i błękitnymi zatokami Wenecji i Genui czy ślady historii od grobowców etruskich począwszy, przez rzymskie ruiny, na średniowiecznych miastach kończąc? Chcemy pokazać, że zamiast dokonywać wyborów, lepiej po prostu chłonąć wszystkimi zmysłami piękno włoskich krajobrazów, miasteczek i metropolii, słuchać szeptu ruin, podziwiać obrazy i rzeźby, a przede wszystkim cieszyć się słońcem i życiem.

Przewodnik Włochy północne nie tylko pokazuje, co warto zobaczyć, ale też podpowiada, gdzie znaleźć nocleg, co zjeść i w jaki sposób dojechać do wybranego celu. Planowanie podróży i zwiedzanie ułatwić mają liczne mapy, a porozumienie się podczas wojaży - podręczny słowniczek polsko-włoski.

Włochy północne. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Wydanie 4 od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć