ebook Zbrodnia i kojot
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 33912)

Zbrodnia i kojot
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 23.02
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-5% 23.02 zł Lub 20.72 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
24.40 zł
24.91 zł
25.42 zł
25.42 zł
25.42 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.99 zł
Inne proponowane

Radosny rajd przez Asgard i urządzona tam zadyma – to wszystko przedstawiało się całkiem nieźle, dopóki Atticus nie pomyślał o konsekwencjach. Wprawdzie Thor i kilku jego kolegów gryzą piach, a sam Odyn skończył jako – pieszczotliwie rzecz ujmując – warzywko, jednak za druidem w pościg puszczają się z pianą na ustach rozsierdzeni bogowie piorunów. Pomóc bohaterowi w zgubieniu ogona może niejaki Kojot, indiański bóg oszustw.

Kolejny etap przygód druida przyjdzie więc zacząć od zgonu. Śmierć jest wprawdzie upozorowana, ale za to w grę wchodzą ukryte koszta. Kojot jest bowiem kuty na cztery łapy, a umowa którą zawarł z Atticusem, niemal w całości spisana została drobnym maczkiem. Teraz ostatni z druidów musi walczyć z krwiożerczymi skórokształtnymi. I właśnie kiedy zaczyna mu się wydawać, że rozgryzł swego dwulicowego znajomego, zdrada nadchodzi z zupełnie nieoczekiwanej strony. Atticus poprzysięga sobie, że jeśli uda mu się to przeżyć, nigdy więcej nie pozwoli się oszukać. Doskonałe ostatnie słowa…

Kevin Hearne urodził się w Arizonie. Uczy angielskiego, a kiedy nie sprawdza stosów prac domowych i nie pisze powieści, hoduje bazylię i maluje pejzaże z córką. Ponadto lubi robić piesze wycieczki, czytać komiksy i mieszkać sobie z rodziną w tycim, acz przytulnym domku.

Zbrodnia i kojot od Kevin Hearne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Uwielbiam ten cykl. Jest strasznie, śmiesznie i strasznie śmiesznie. Wielbiciele fantastyki, zwłaszcza tej z przymrużeniem oka, powinni być usatysfakcjonowani. Polecam gorąco!

 • Awatar

  Kolejny tom przygód 20-wiecznego druida tym razem w świecie Indian. A że Kojot to kłamca i oszust Attikus jak zwykle wpada z deszczu pod rynnę. Nowi wrogowie i może nowi przyjaciele. Jak zawsze z humorem

 • Awatar

  Czwarta część serii, a fabuła jest nadal przewrotna i intrygująca. Osobiście podoba mi się fakt, że Hearne nie tylko czerpie z różnych religii, ale przykłada się do części teoretycznej i stara się zachować charakter poszczególnych bóstw, jakie miały w swoich "rdzennych" światach. Nie dajcie się zwieść miłym słówkom i obietnicom - pamiętajcie, z kim aktualnie współpracujecie. Atticus tez nie jest w ciemię bity.

 • Awatar

  Kolejny tom przygód, zabierający nas w świat rdzennych Indian, a dodatkowo trzeba się zrewanżować Kojotowi - indiańskiemu bogowi oszustw, będzie się działo....

Warto zerknąć