Zbrodnia i kojot
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.24 / 5.00
liczba ocen: 34518
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
23.15 zł
25.42 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
23.65 zł
23.66 zł
23.99 zł
25.41 zł
25.42 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Radosny rajd przez Asgard i urządzona tam zadyma – to wszystko przedstawiało się całkiem nieźle, dopóki Atticus nie pomyślał o konsekwencjach. Wprawdzie Thor i kilku jego kolegów gryzą piach, a sam Odyn skończył jako – pieszczotliwie rzecz ujmując – warzywko, jednak za druidem w pościg puszczają się z pianą na ustach rozsierdzeni bogowie piorunów. Pomóc bohaterowi w zgubieniu ogona może niejaki Kojot, indiański bóg oszustw.

Kolejny etap przygód druida przyjdzie więc zacząć od zgonu. Śmierć jest wprawdzie upozorowana, ale za to w grę wchodzą ukryte koszta. Kojot jest bowiem kuty na cztery łapy, a umowa którą zawarł z Atticusem, niemal w całości spisana została drobnym maczkiem. Teraz ostatni z druidów musi walczyć z krwiożerczymi skórokształtnymi. I właśnie kiedy zaczyna mu się wydawać, że rozgryzł swego dwulicowego znajomego, zdrada nadchodzi z zupełnie nieoczekiwanej strony. Atticus poprzysięga sobie, że jeśli uda mu się to przeżyć, nigdy więcej nie pozwoli się oszukać. Doskonałe ostatnie słowa…

Kevin Hearne urodził się w Arizonie. Uczy angielskiego, a kiedy nie sprawdza stosów prac domowych i nie pisze powieści, hoduje bazylię i maluje pejzaże z córką. Ponadto lubi robić piesze wycieczki, czytać komiksy i mieszkać sobie z rodziną w tycim, acz przytulnym domku.

Zbrodnia i kojot od Kevin Hearne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Uwielbiam ten cykl. Jest strasznie, śmiesznie i strasznie śmiesznie. Wielbiciele fantastyki, zwłaszcza tej z przymrużeniem oka, powinni być usatysfakcjonowani. Polecam gorąco!

 • Awatar

  Kolejny tom przygód 20-wiecznego druida tym razem w świecie Indian. A że Kojot to kłamca i oszust Attikus jak zwykle wpada z deszczu pod rynnę. Nowi wrogowie i może nowi przyjaciele. Jak zawsze z humorem

 • Awatar

  Czwarta część serii, a fabuła jest nadal przewrotna i intrygująca. Osobiście podoba mi się fakt, że Hearne nie tylko czerpie z różnych religii, ale przykłada się do części teoretycznej i stara się zachować charakter poszczególnych bóstw, jakie miały w swoich "rdzennych" światach. Nie dajcie się zwieść miłym słówkom i obietnicom - pamiętajcie, z kim aktualnie współpracujecie. Atticus tez nie jest w ciemię bity.

 • Awatar

  Kolejny tom przygód, zabierający nas w świat rdzennych Indian, a dodatkowo trzeba się zrewanżować Kojotowi - indiańskiemu bogowi oszustw, będzie się działo....

Inne proponowane
Warto zerknąć