ebook Anioły i demony
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 2190785)

Anioły i demony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.82
Audiobook - najniższa cena: 23.61
wciąż za drogo?
31.62 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
24.82 zł
27.20 zł Lub 24.48 zł
34.00 zł
34.00 zł Lub 30.60 zł
22.90 zł
28.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Tajna organizacja planuje straszliwą vendettę na swoich wrogach. Jeśli jej się powiedzie, Watykan przestanie istnieć. Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem... Robert Langdon zostaje pilnie wezwany do położonego koło Genewy centrum badań jądrowych CERN. Jego zadaniem jest zidentyfikowanie zagadkowego wzoru wypalonego na ciele zamordowanego fizyka. Langdon ze zdumieniem stwierdza, że jest to symbol tajemnego bractwa iluminatów – potężnej, nieistniejącej od czterystu lat organizacji walczącej z Kościołem, do której należały najświetniejsze umysły Europy, jak choćby Galileusz. Okazuje się jednak, że iluminaci przetrwali w ukryciu do czasów współczesnych i planują straszliwą vendettę – wysadzenie Watykanu przy użyciu antymaterii wykradzionej z genewskiego laboratorium. Langdon i Vittoria Vetra, córka zamordowanego fizyka, mają zaledwie dobę, by odnaleźć utajnioną od XVI wieku siedzibę iluminatów i zapobiec niewyobrażalnej tragedii.Czy zdołają na czas rozszyfrować wskazówki zapisane w jedynym zachowanym w archiwach Świętego Miasta egzemplarzu legendarnego traktatu Galileusza? Jak zakończy się dramatyczny wyścig z czasem – po tajemnych kryptach i katakumbach, wyludnionych katedrach, tropem symboli iluminatów zakamuflowanych przed wiekami w miejscach znanych każdemu mieszkańcowi Rzymu? Zagadka goni zagadkę, prowadząc do najbardziej nieoczekiwanego finału...

Anioły i demony od Dan Brown możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nauka i religia nie pozostają w sprzeczności.
Nauka jest po prostu zbyt młoda,żeby to zrozumieć.
Żeby posiadać wiarę trzeba wierzyć w rzeczy niemożliwe do sprawdzenia, zaakceptowania.
Strach obezwładnia szybciej niż jakikolwiek oręż wojenny.
Cuda to po prostu opowieści, w które wierzymy, gdyż pragniemy, żeby były prawdziwe.
Najniebezpieczniejszy wróg to taki, którego nikt się nie spodziewa.
Cierpienie jest częścią dorastania. Dzięki niemu się uczymy.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Czytałem tę książkę zaraz po Kodzie Leonarda da Vinci i poczułem, że czytam coś podobnego. Mimo, że była to inna historia. Z tego co pamiętam - poruszała ciekawe zagadnienie, które trapiło rzeczywiście naukowców swego czasu, jednak ma dodaną otoczkę spisków i pikanterii. Bardzo przyjemnie się czytało.

 • Awatar

  Dobrze się czyta. Nie można się oderwać. Autor obok wartkiej fabuły daje sporo ciekawostek z różnych dziedzin - sztuka, fizyka, Kościół, historia.
  A na koniec dzieją się rzeczy, których absolutnie nie wyobrażaliśmy sobie na początku. Chyba jedna z lepszych ksiażek Browna.

 • Awatar

  Nie żałuję ani chwili poświęconej tej książce.

 • Awatar

  Całkiem szczerze nie uważam Dana Browna za Świetnego pisarza. Jest jednak bardzo dobrym rzemieślnikiem w swoim fachu i to widać po jego książkach. Druga sprawa to timing - doskonale się wstrzelił w czas zainteresowania ciemnymi sprawkami kościoła i wykorzystał swoją szanse po Kodzie da Vinci. Stworzył postać Langdona i raczy nas świetnie poprowadzoną intrygą, którą "łyka się" w pół dnia, a potem chce więcej. Dokłądnie takie są "Anioły i demony".

 • Awatar

  Dobrze się czyta, Wciąga od początku

 • Awatar

  To moja najlepsza książka z Robertem Langdonem. Zdarzyło się, że przez nią o włos spóźniłbym się do roboty. Wyjść z domu nie dawała. Szczerze polecam.
  Książka ta jest doskonałym połączeniem sensacji z thrillerem. Akcja toczy się tak szybko, że nie pozostawia chwili na wytchnienie i zaczerpnięcie głębszego oddechu.Ogromnym atutem powieści są niesamowite i nieprzewidziane zwroty akcji. Rewelacja!!

Warto zerknąć