ebook Zgoda na szczęście
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 2574)

Zgoda na szczęście
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 15.59
wciąż za drogo?
-7% 15.59 zł
Inne proponowane

"Zaczytałam się bez reszty, a czas się dla mnie zatrzymał. Zgoda na szczęście jest dla mnie jak wieczorny spacer po plaży – koi nerwy i uświadamia jak wiele piękna i dobra jest wokół. - Marta Żmuda-Trzebiatowska

Bliski mojemu sercu świat miłości i dobra. Jestem oczarowana. - Magdalena Różczka

170 000 sprzedanych egzemplarzy Alibi na szczęście i Kroku do szczęścia ! Ta historia czekała na Ciebie. Rozkoszuj się nią i zapomnij o całym świecie.

Hania już wie, że chce dzielić życie z Mikołajem. Uwielbia, gdy ukochany budzi ją czułymi pocałunkami i śniadaniem podanym do łóżka. Ale na ich drodze wciąż pojawia się wiele przeciwności. Dramatyczne sytuacje dotykają także ich najbliższych. Na szczęście wokół nie brak tych, którzy gotowi są ich wesprzeć, jak ciotka Anna – pełna energii, a przy tym jakże troskliwa i wyrozumiała. Z pomocą spieszy także nadzwyczajna w swej dobroci pani Irenka, która tym razem odegra wyjątkową rolę. Czy Dominika odnajdzie się w roli żony i matki? Czy Hania odważy się wyjawić jej długo skrywaną prawdę, która całkowicie odmieni ich życie? Czy Mikołaj wreszcie usłyszy „i że cię nie opuszczę…” ?

Choć los wciąż nas zaskakuje, to tylko od nas zależy, czy pozwolimy szczęściu zagościć pod naszym dachem. Anna Ficner – Ogonowska jest nauczycielką, mężatką i mamą dwójki dzieci. Jej pierwszą powieść Alibi na szczęście mąż wysłał potajemnie do wydawnictwa.

Książka błyskawicznie podbiła wszystkie czytelniczek i trafiła na wszystkie list bestsellerów. Podobnie entuzjastycznie przyjęta została druga książka autorki ¬Krok do szczęścia"

Zgoda na szczęście od Anna Ficner-Ogonowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bo jak ludziom jest w życiu dobrze to też to dobro na innych promieniuje, o ile jest szczere i prawdziwe. Gdyby wszyscy byli dobrzy, tobyśmy tu mieli raj na ziemi, ale nie mamy.
Czasami pytania są ważniejsze od odpowiedzi i to właśnie je warto zapamiętać na długo. Bo pytania zwykle pozostają takie same, a odpowiedzi na nie potrafią się zmienić w ciągu życia. Niestety, nie zawsze na lepsze i mądrzejsze.
Kto w życiu wyzwań nie ma,to albo już nie żyje,albo po prostu leniem patentowanym jest!
Choć wydawać by się mogło, że gdy dajemy komuś miłość, to już więcej nie da się ofiarować. To nie była prawda, bo miłość miała mnóstwo pochodnych.
Bać się ludzka rzecz. Tyle że ludzie zwykle boją się nie tego, co trzeba.
Cieszyć się z tego, co nadprzyrodzone, gdy smutek ludzkie serca zalewa, to rzecz wielka.
Bo może miłość to przede wszystkim czekanie...Zakochani wciąż muszą na coś czekać, a jeśli nie potrafią czekać, to nie mam mowy o zakochaniu...Może bez umiejętności czekania jest tylko zauroczenie...dziś jest, a jutro... kto wie?
Przecież wyznań miłości nie należy się w życiu wstydzić, bo przecież to od miłości zaczyna się życie.
Ci, którzy odchodzą pierwsi,mają dużo lepiej. Ci, którzy zostają, muszą być bardzo silni, żeby przeżyć samotność.
Prawdziwy mężczyzna niczego nie musi kobiecie udowadniać, wystarczy, że jest blisko, a wtedy kobieta ma już wszystko.
Jakąż wyjątkową przyjemność daje poznawanie tej książki na blisko miesiąc przed oficjalną premierą, po dwóch poprzednich Zgoda na szczęście to kropka nad „i” jaką można sobie tylko wymarzyć. Znalazłem miłe odniesienie dla zarówno tej książki, jak też dwóch poprzednich, bez których ta nie będzie pełną, szczerą opowieścią.

- Przesypując pomiędzy palcami miałkość świata, czasem zupełnie przypadkiem zostaje w dłoni malutki kamyk Szczęścia… - słowa, o które swego czasu sam się pokusiłem w tym konkretnym odniesieniu stają się mottem przewodnim życiowych poszukiwań Hani i Mikołaja.

Przyznać się muszę, że zatrzymało mi się serce w lekturze. Gdzieś na półmetku przelała się czara mnogości uczuć, nadmiaru wrażeń, wrażliwości ducha, dawno niespotykana w lekturze, przenikające me myśli historia prosta. A jednak nie taka prosta, gdyż zawiłości leżące w naturze człowieka nie dają możliwości, aby im sprostać.

Cała recenzja na blogu: Zgoda na szczęście

Ocena: 5/6
©Żółta karteczka
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Lekka, przyjemna, wzruszająca. Po prostu łapie za serce. Napisana pięknym językiem z poczuciem humoru. Książka ta jest jedną częścią cyklu którego głównym bohaterem jest szczęście i nasze do niego prawo. Warto przeczytać wszystkie części ponieważ to nie jest zwykły romans ...

Warto zerknąć