ebook Złowrogie szóstki
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 106) Ilość stron (szacowana): 359

Złowrogie szóstki

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Tajemnicze zbrodnie, niebezpieczne śledztwo i rozliczenie z duchami przeszłości… Bestsellerowy tytuł w rankingu „New York Timesa”!

Znana pisarka Phoebe Hall ucieka z Nowego Jorku do sennej Pensylwanii po aferze plagiatowej, w której odegrała główną rolę. Przyjmuje propozycję swojej przyjaciółki i obejmuje posadę wykładowcy w college’u. Wkrótce okazuje się, że i tu nie będzie jej dane odpocząć: jedna ze studentek znika, a niedługo potem zostaje znaleziona martwa. Na jaw wychodzą kolejne mroczne sprawy, a Phoebe rozpoczyna własne śledztwo, które doprowadzi ją do odkrycia tajemnic studentów i sekretów najbliższych jej osób.

Złowrogie szóstki od Kate White możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kate White dała mi się poznać jako autorka sprawnie napisanych, interesujacych kryminałów z odrobiną czarnego humoru - bardzo udane połączenie. "Złowrogie szóstki" to kolejna jej książka, z nową bohaterką, ale również tutaj znajdziemy zawikłaną intrygę i trzymającą w napięciu fabułę. Warto przeczytać.

Warto zerknąć