ebook Kolor bursztynu
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 651)

Kolor bursztynu

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Miłość w bursztynowej oprawie z ciekawym wątkiem sensacyjno-kryminalnym – świetna lektura na wakacje!

Nela Lisiecka ma za sobą nieudane małżeństwo i dwójkę dzieci na utrzymaniu. Pracuje w muzeum regionalnym, ledwo wiążąc koniec z końcem. Nadal jednak nie może zapomnieć o Wiktorze, miłości swego życia. Trzy lata wcześniej postanowiła pomścić jego śmierć… Kiedy w sali z kolekcją bursztynów pojawia się mężczyzna, którego podejrzewa o udział w zamordowaniu ukochanego, akcja nabiera tempa. Śledztwo na własną rękę przynosi nieoczekiwane rezultaty…

Świetnie wpleciony w bursztynową rzeczywistość Gdańska wątek sensacyjny, na którego tle rozwija się wielka miłość, a piękno wytwarzanej biżuterii okupione jest pogonią za zyskiem. I to za każdą cenę.

Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści (nie tylko dla kobiet).

Dom Wydawniczy REBIS opublikował następujące książki tej autorki: Odmiana przez przypadki, Dobre geny, Bratnie dusze, Tryb warunkowy, Deklinacja męska/żeńska, Przyszły niedokonany oraz najnowszy hit – W cudzym domu.

Strona autorki:

hannacygler.pl

Kolor bursztynu od Hanna Cygler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nawet jeśli już myślisz, że jest wszystko w porządku, to ludzie nie są w stanie wybaczyć ci twojej przeszłości. Niezależnie co byś dla nich w życiu zrobił(...)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Lekka, łatwa i przyjemna. Szybko się czyta. Zbyt wyeksponowany wątek miłosny w stosunku do kryminalnego, ale ładnie opowiedziana historia zagubienia i odnalezienia się relacji matka-córka. Na poprawę humoru bo z happy endem.

  • Awatar

    W pewien sposób cenię sobie twórczość Hanny Cygler, dlatego też z chęcią sięgnąłem po kolejną, książkę tej autorki, jaką jest „Kolor bursztynu”. Tym razem w moje ręce wpadła powieść obyczajową z delikatnym wątkiem kryminalnym. Autorka stworzyła mi możliwość udania się nad polskie morze i odwiedzenia wspaniałego miasta Gdańska. Za sprawą tej jakby magicznej powieści mogłem poczuć jego atmosferę i rozkoszować się pięknem wszechobecnego bursztynu. Choć powieść ta pewnie bardziej spodoba się kobiecej części czytelniczek, to nie oznacza to iż mężczyźni w jej treści nie mają czego szukać. Jeśli ktoś lubi typ silnej i zdecydowanej kobiety, to w tej historii taka kobietę spotka. Jej losy na pewno zaskoczą i przyjemnie będzie spędzić czas, obserwując jak pokonuje ona kolejne przeciwności, przygotowane jej przez kręte ścieżki losu.
    Kolejny raz Hanna Cygler podbiła moje serce i swoją powieścią umocniła mnie w przekonaniu, że polscy autorzy zajmują wysoką pozycję wśród twórców światowej literatury.
    Uważam, że historia ta może być doskonałym prezentem dla osoby, u której Gdańsk i bursztynowa biżuteria wywołują miłe uczucia lub przyjemne wspomnienia.

Warto zerknąć