ebook Kolor bursztynu
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 651)

Kolor bursztynu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Luna
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - najniższa cena: 19.21
Audiobook - najniższa cena: 15.00
wciąż za drogo?
-43% 19.21 zł
31.90 złpremium: 20.58 zł Lub 20.58 zł
27.44 zł Lub 24.70 zł
28.00 zł
34.30 zł
27.42 zł
31.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nela Lisiecka ma za sobą nieudane małżeństwo i dwoje dzieci na utrzymaniu. Pracuje w muzeum regionalnym i ledwo radzi sobie finansowo. Wciąż nie może zapomnieć o Wiktorze, miłości swego życia, który został zamordowany. Trzy lata później przypadkiem rozpoznaje mężczyznę podejrzanego o zabicie jej dawnego ukochanego. Śledztwo, które Nela zaczyna prowadzić na własną rękę, przynosi nieoczekiwane rezultaty… Świetnie wpleciony w bursztynową rzeczywistość Gdańska wątek sensacyjny, na którego tle rozwija się wielka miłość.

Kolor bursztynu od Hanna Cygler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nawet jeśli już myślisz, że jest wszystko w porządku, to ludzie nie są w stanie wybaczyć ci twojej przeszłości. Niezależnie co byś dla nich w życiu zrobił(...)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Lekka, łatwa i przyjemna. Szybko się czyta. Zbyt wyeksponowany wątek miłosny w stosunku do kryminalnego, ale ładnie opowiedziana historia zagubienia i odnalezienia się relacji matka-córka. Na poprawę humoru bo z happy endem.

  • Awatar

    W pewien sposób cenię sobie twórczość Hanny Cygler, dlatego też z chęcią sięgnąłem po kolejną, książkę tej autorki, jaką jest „Kolor bursztynu”. Tym razem w moje ręce wpadła powieść obyczajową z delikatnym wątkiem kryminalnym. Autorka stworzyła mi możliwość udania się nad polskie morze i odwiedzenia wspaniałego miasta Gdańska. Za sprawą tej jakby magicznej powieści mogłem poczuć jego atmosferę i rozkoszować się pięknem wszechobecnego bursztynu. Choć powieść ta pewnie bardziej spodoba się kobiecej części czytelniczek, to nie oznacza to iż mężczyźni w jej treści nie mają czego szukać. Jeśli ktoś lubi typ silnej i zdecydowanej kobiety, to w tej historii taka kobietę spotka. Jej losy na pewno zaskoczą i przyjemnie będzie spędzić czas, obserwując jak pokonuje ona kolejne przeciwności, przygotowane jej przez kręte ścieżki losu.
    Kolejny raz Hanna Cygler podbiła moje serce i swoją powieścią umocniła mnie w przekonaniu, że polscy autorzy zajmują wysoką pozycję wśród twórców światowej literatury.
    Uważam, że historia ta może być doskonałym prezentem dla osoby, u której Gdańsk i bursztynowa biżuteria wywołują miłe uczucia lub przyjemne wspomnienia.

Warto zerknąć