ebook Uczta dla wron. Sieć spisków
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 15469)

Uczta dla wron. Sieć spisków
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 36.65
Audiobook - najniższa cena: 26.25
wciąż za drogo?
43.71 złpremium: 28.20 zł Lub 28.20 zł
36.65 zł Lub 32.99 zł
47.00 zł
47.00 zł
47.00 zł Lub 42.30 zł
-7% 36.85 zł
38.54 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wojna pięciu królów zbliża się powoli do końca, a Lannisterowie i ich sojusznicy uważają się za zwycięzców. Jednakże nie wszystko w kraju idzie dobrze. Rozdarte wojną królestwo staje na progu pokoju tylko po to, by wkroczyć na ścieżkę wiodącą ku jeszcze straszliwszym zniszczeniom.

 

Po śmierci króla potwora, Joffreya, władzę w Królewskiej Przystani przejęła Cersei. Śmierć Robba Starka złamała kręgosłup buntowi północy, a rodzeństwo Młodego Wilka rozproszyło się po całym królestwie.

Jest jeszcze kilka inych osób mogących rościć sobie pretensje do Żelaznego Tronu, ale są one zbyt słabe lub przebywają za daleko, by mogły stanowić realne zagrożenie. Jak po każdym wielkim konflikcie, wkrótce zaczynają się też zbierać niedobitki, banici, renegaci i padlinożercy, którzy ogryzają kości poległych i łupią tych, którzy wkrótce również rozstaną się z życiem.

W Siedmiu Królestwach ludzkie wrony zgromadziły się na bankiet z popiołów...

Uczta dla wron. Sieć spisków od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nasze życie jest jak płomień świecy, może je zdmuchnąć każdy powiew.
Ogień pochłania, ale zimno zachowuje.
Ciemną nocą człowiek zadaje sobie wszystkie pytania, których nie odważy się postawić za dnia.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Opisywane wydarzenia trochę odbiegają od najciekawszych postaci, z którymi człowiek zdążył się już utożsamiać. Jednak i tak wszystkie poruszane wątki są dość ciekawe i stanowią dopełnienie całego wcześniejszego cyklu wydarzeń.

 • Awatar

  7/10

 • Awatar

  W tej części nadal brak moich ulubionych postaci - brak Tyriona i Jona. I znowu się dłużyło czytanie. Niby dużo się dzieje, akcja pędzi do przodu, ale głównie wszystko kręci się wokół walki o tron. No ile można? I ta jęcząca Cersei, domagająca się sprawiedliwości może naprawdę uprzykrzyć czytanie. Niemniej ogólnie ocena bardzo dobra, ponieważ mimo pewnych wad całość wypada bardzo dobrze na tle innych książek fantasy, które czytałam.

 • Awatar

  Druga część 'Uczty dla wron' na podobnym poziomie, co pierwsza. Kolejne spiski są zawiązywane, inne upadają.

 • Awatar

  Pytam sam siebie, gdzie zniknął mój zapał, który towarzyszył mi podczas lektury Gry o tron, Starcia Królów czy choćby najlepszej jak dotąd ze wszystkich części sagi, Nawałnicy mieczy? Mój zapał najwyraźniej się wyczerpał. Przebrnąłem przez pierwszy tom Uczty dla wron, odczekałem chwilę i starałem się zanurzyć w akcji drugiego z nich, czyli Sieci Spisków. Jednak nie znalazłem w nim tej akcji. Doszedłem do wniosku, że czytam te książkę z rozpędu i chyba przez szacunek dla samego autora. Choć w pewnym momencie zacząłem się zastanawiać, czy po tym, co zaserwował mi w IV części swojej sagi George R. R. Martin, nadal zasługuje na mój szacunek? Nie mogłem zrozumieć, w jakim celu autor stworzył aż taką ilość postaci, które ktoś, w swej recenzji nazwał jednorazowymi? Ich przygody nie przykuwały mojej uwagi a wręcz nudziły. Kiedy kolejny raz trafiałem na opis dalszych losów Arianne, Dorana czy Ashy, musiałem mocno przypominać sobie, co wydarzyło się wcześniej i o kim właściwie jest mowa. Nudę przerywały rozdziały dotyczące królowej Cersei, mojej ulubionej postaci Brienne, czy Sansy. Najlepiej rozwiniętymi wątkami, które właściwie potrafiły utrzymać mnie przy lekturze były właśnie losy dziewicy wojowniczki Brienne, czy doskonale przedstawione szaleństwo Królowej Cersei. Zaskoczyło mnie także duchowe przeobrażenie Sansy i ciekaw jestem jak autor pokieruje dalej jej losami.
  Myślę, że dwa tomy Uczty dla wron zaszkodziły co nieco epickości tej ogromnej sagi. Jednak jak stwierdziłem wcześniej, z rozpędu będę czytał dalej o losach bohaterów, bo nie ukrywam, że pewnie moja ciekawość zwycięży.

Warto zerknąć